"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy

"Mam cię w DUP*E", chamski "fan" zaczepił Wersow na ulicy

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, TikTok
Oliwier NytkoOliwier Nytko,01.07.2022 16:30

Wersow została dość chamsko potraktowana przez jakiegoś losowego internautę. Cóż można rzec: ziomek zachował się jak ostatni buc, który dla "fejmu" robi z siebie małpę.

Na początku: tak, mieliśmy i mamy swoje różnice z Wersow. Jednakowoż internetowe przepychanki, a obrażanie na ulicy to dwie diametralnie różne od siebie rzeczy. O co chodzi? Jakiś losowy człowiek pochwalił się w sieci, jak zaczepia i wyzywa influencerkę na ulicy.

Wersow wyzywana na ulicy "Mam cię w dup*e"

Po sieci krąży nagranie, które najprawdopodobniej jest którymś z rzędu repostem oryginału. Tak że nie liczcie na dobrą, a nawet "akceptowalną" jakość. Nagrywający zaczepia Weronikę słowami:

Łał, Wersow moja ulubiona influencerka, zaje*iście. Też chcę być na nagraniu. Jestem największym fanem, serio - mówi randomowy ziomek.

Weronika odpowiada coś niewyraźnie, na co nagrywający zaczyna szybko odchodzić, krzycząc:

Nie, mam cię w dup*e tak naprawdę - krzyczy.

trwa ładowanie posta...

Czy to nie jest głupie?

Zacznijmy od tego, że przerywanie nagrywek, według mnie, jest wkurzające po prostu. Wiem, wiem - influencerzy nierzadko lubią spotykać swoich fanów i nie przeszkadza im, gdy jakiś fan ich zaczepi.

Ale żeby zaczepiać tylko po to, aby zwyzywać? Komuś naprawdę musiało się nudzić. Albo ta osoba szukała fejmu. Cóż - nawet tego nie dostał, ponieważ nagranie lata po sieci jako kopia kopii, więc dojście do oryginalnego właściciela jest prawie niemożliwe.

trwa ładowanie posta...

A co z Wersow? "PRZECIEŻ ZROBIŁA TYLE ZŁEGO!!!". No podkradła logo sówki, a potem się głupio z tego tłumaczyła. Czy sprawa została zakończona? Nie wiemy, aczkolwiek przez brak informacji od Wardęgi można przeczuwać, że sprawa jest domykana. Ale nadal - to nie powód, aby wyzywać kogokolwiek na ulicy.

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
yoł nyga,zgłoś
Bardzo dobrze powiedział. Większych buców niż Friz i Wersow nie widziałem
Odpowiedz
0Zgadzam się1Nie zgadzam się