Laluna i Maja Staśko

Laluna wyciąga rękę do Staśko. Będzie zgoda?

Źródło zdjęć: © Twitter - Maja Staśko, Instagram - Laluna / Instagram, Twitter
Natalia Witulska,
14.04.2023 15:00

Konflikt między Mają Staśko a Laluną trwa. Odkąd aktywistka skrytykowała celebrytkę, kobiety przerzucają się argumentami. Ich media społecznościowe wręcz płoną. Katarzyna Alexander wyszła jednak z pewną propozycją.

Odkąd Maja Staśko zarzuciła Lalunie promowanie podejrzanej, tureckiej kliniki, w której życie straciła kobieta, influencerki nie mogą się dogadać. Od 11 kwietnia 2023 r. profile na Instagramie obu pań przepełnione są argumentami, przepychankami, a nawet wyzwiskami.

11 kwietnia Staśko nagłośniła sprawę śmierci kobiety. Okazało się, że była to obserwatorka Laluny. Zmarła Olivia miała zdecydować się na wybór kliniki w Istambule, ponieważ Katarzyna Alexander regularnie reklamowała ją w mediach społecznościowych.

Maja Staśko o zmarłej kobiecie
Maja Staśko o zmarłej kobiecie (Maja Staśko , Instagram)

Laluna straciła cierpliwość

Po krytyce oraz oskarżeniach ze strony Mai Staśko Laluna postanowiła odpowiedzieć. Zrobiła to w dosadnym oraz kontrowersyjnym stylu, z którego jest znana.

Laluna w odpowiedzi do Mai Staśko
Laluna w odpowiedzi do Mai Staśko (Laluna , Instagram)

Przez kilka godzin wydawało się, że kobiety przestaną kontaktować się ze sobą przez media społecznościowe. 13 kwietnia Laluna wyszła jednak do Staśko z pewną interesującą propozycją. Katarzyna Alexander wpadła na pomysł wspólnego live'a na Instagramie.

Laluna do Mai Staśko na Instagramie
Laluna do Mai Staśko na Instagramie (Laluna , Instagram)

- Maju, mam nadzieję, że podejmiesz wyzwanie, skoro masz naprawdę tyle do powiedzenia na mój temat. Niech ludzie wiedzą, co ty masz do powiedzenia, co ja mam do powiedzenia. Jak dwie kulturalne, dorosłe kobiety. Zapraszam - zwróciła się bezpośrednio do Staśko Laluna.

Myślicie, że Maja Staśko przyjmie zaproszenie? Jest szansa na zakończenie konfliktu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0