lifestyle
Fame MMA 14: Laluna tłumaczy się z porażki: "Nie byłam w stanie zadać ciosu Wiki, bo miała taktykę uciekania"
Jaś Kapela na Prime MMA 2. Z kim teraz zawalczy? Pereria, Bosak czy Kruszwil?

Jaś Kapela na Prime MMA 2. Z kim teraz zawalczy? Pereria, Bosak czy Kruszwil?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.05.2022 08:48

Na Prime MMA 2 zawalczy Jaś Kapela - to zostało już oficjalnie potwierdzone. Z kim chce zawalczyć jeden z influencerskich przedstawicieli lewicy w Polsce? Ano, na jego liście znajduje się Lord Kruszwil, Bosak czy Samuel Pereira. Wot?

bFFvvrQP

Prime MMA było jedną z najbardziej patologicznych galii w historii. Może i Olejnik czy Najman daliby radę przebić poziomem - lecz to Prime mogło przyciągnąć największą audiencję. Kontrowersji nie brakowało - na konferencji Prime Kamerzysta prawie trafił dziecko szklanką. A walki wyglądały… źle.

Teraz nadchodzi Prime MMA 2. Tak, znowu zawodnicy zawalczą na tej patogali ku uciesze fanów. Jak widać jest popyt na coś takiego. Z informacji "odrobinę pozytywnych": dostaliśmy info o pierwszych zawodnikach.

Prime MMA 2: Jaś Kapela ogłoszony

Oficjalnie na Prime MMA 2 zawalczy zwycięzca z Prime 1: lewicowy publicysta, veganim i miłośnik zwierząt - Jaś Kapela:

Jaś Kapela - wymarzeni przeciwnicy

Jaś we wcześniejszym wywiadzie na Vibezie, jak i w nowym dla Wirtualnych Mediów, wymienił kilka osób, z którymi bardzo chciałby skrzyżować rękawice. Obecna lista Jasia to:

  • Samuel Pereira (TVP);
  • Krzysztof Bosak (Konfederacja);
  • Jacek Międlar;
  • Lord Kruszwil.
bFFvvrQR

Wagowo może to być Lord Kruszwil, jak się domyślam. Z kim ja chciałbym się zmierzyć? Moim marzeniem jest wyjść do walki z Samuelem Pereirą lub Krzysztofem Bosakiem. Ostatecznie mógłby to być też Jacek Międlar. Oni zdaje się są z mojej kategorii wagowej. Tyle, że pewnie się nie zgodzą - powiedział dla portalu Wirtualne Media Jaś Kapela.

Niestety nie dojdzie do rewanżu z jego pierwszym przeciwnikiem, Ziemowitem Kossakowskim. Kapela otwarcie mówi, że konkurent "nawet nie zasługuje na rewanż". Po takiej wygranej… cóż:

Dodatkowo Ziemowit zablokował Kapelę na Twitterze:

Drugi zawodnik na Prime MMA 2: Bombardier

Nowym zawodnikiem patofederacji Prime jest Serigne Ousmane Dia, znany szerzej jako "Bombardier". Powinien być znany fanom KSW, gdzie walczył z m.in. Mariuszem Pudzianowskim:

18 Sekund!!! Mariusz Pudzianowski błyskawicznie nokautuje Bombardiera! | KSW 64

Prime 2: kiedy odbędzie się gala?

Gala Prime MMA 2 została zaplanowana na 9 lipca w Arena Gdynia. Więcej informacji poznamy w najbliższym czasie. Może nie będzie już tak patologicznie?

Źródło: Prime MMA, Wirtualne Media

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
10 dni płatnego urlopu. Benefit dla osób transpłciowych i niebinarnych