popkultura
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach
Jaś Kapela kontra Jarosław Jakimowicz? Lewicowy aktywista wyzywa do walki

Jaś Kapela kontra Jarosław Jakimowicz? Lewicowy aktywista wyzywa do walki twarz katalizatorów

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.05.2022 12:30

Jaś Kapela ponownie chce wkroczyć do oktagonu. Tym razem nie w federacji Prime MMA, a w... Pink MMA. Z kim chce skrzyżować rękawice? Ano, z Jarosławem Jakimowiczem. Tym od katalizatorów, zrywania flag i pie*rzenia głupot.

Nikomu, kto siedzi w social media, nie trzeba mówić o postaci Jasia Kapeli. Kontrowersyjny lewicowy aktywista, który na przestrzeni lat przyciągał uwagę zarówno dzięki pozytywnym, jak i negatywnym akcjom.

Jarosław Jakimowicz wyzwany do walki

Na pierwszej konferencji Pink MMA pojawił się kompletnie przypadkowo… Jaś Kapela. Tak, ten lewicowy aktywista, który dosłownie zmiażdżył swojego przeciwnika w swojej pierwszej walce. Tym razem wypatrzył sobie ciekawego wroga, o którym jest znowu głośno przez... zdjęcie pewnej flagi z budynku.

Cześć, tu Jaś Kapela. Mam ważne przesłanie dla Pana Jakimowicza - ja też mam tęczową flagę w domu. Jak jesteś tak odważny, to mi ją zabierz. Tylko może weź drabinę, bo na drugim piętrze jest.

trwa ładowanie posta...

Potem na Twitterze wspomniał, że "nikt nie chce się z nim bić":

Wyzywam wyzywam i nikt nie chce się ze mną bić. Co się stało? 🤣

trwa ładowanie posta...

Tak: Jaś Kapela vs. Jarosław Jakimowicz. To brzmi wręcz fantastycznie. Chcielibyście obejrzeć taki pojedynek?

A co do tej flagi, to chodzi o tę sytuację, jeśli jakimś cudem siedzieliście pod kamieniem lub po prostu nie obserwujecie Jakimowicza (w sumie chwała Wam za to):

Skandaliczne zachowanie Jakimowicza. Ściągnął flagę i ją wyrzucił.

Jaś Kapela jest niezwyciężony

Dokładniej, to Jaś Kapela w swoim jedynym pojedynku w Prime MMA zmiótł swojego przeciwnika, Ziemowita Kossakowskiego. Dlatego też na ten moment Kapela jest niezwyciężony. Jego następny występ został zapowiedziany na gali Prime 2: Kosmos. Zawalczy tam z jeszcze niezapowiedzianym zawodnikiem.

A czy walka Kapela vs. Jakimowicz się odbędzie? Kto wie. Po pierwszej walce Jasia zdecydowanie wiemy, że jego obietnice nie są bez pokrycia. Z drugiej strony, Jarosław lubi sporo mówić, robić rzeczy pod kamerę (jak np. wyżej wspomniane zdjęcie flagi) - ale czy chciałby stoczyć prawdziwy pojedynek? Kto wie.

Każdy chciałby zobaczyć taki pojedynek: lewa czy prawda strona, fani i antyfani Jakimowicza... ba, nawet osoby lubiące freak fighty już są tym potencjalnym widowiskiem zainteresowane. Poczekamy, zobaczymy. Warto zaznaczyć, że Jaś wyzywał do walki m.in. Bosaka. Jak na razie bił się jedynie z prawicowym publicystą.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Dobrze zrobiłeś
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać