Justin i Hailey Bieber w blasku fleszy

Hailey Bieber boi się mieć dziecko z Justinem. Wszystko przez hejt

Źródło zdjęć: © Instagram - Hailey Bieber / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
15.05.2023 14:15

Hailey Bieber otworzyła się w wywiadzie. Modelka wyznała, że marzy o dzieciach, ale boi się ostracyzmu oraz hejtu.

Hailey Bieber to modelka, influencerka, a prywatnie żona Justina Biebera. Są małżeństwem od 2018 r. Hailey nie raz mówiła o chęci posiadaniu dzieci. W związku z międzynarodowym Dniem Matki gwiazda udzieliła wywiadu dla "The Sunday Times Style", w którym podzieliła się łamiącym serce stwierdzeniem.

Hailey Bieber boi się opinii publicznej

Hailey Bieber nieraz opowiadała, że marzy o dużej rodzinie. Fani i obserwatorzy modelki coraz częściej zastanawiają się więc, czy modelka planuje w najbliższym czasie zajść w ciąże. Amerykańska gwiazda odpowiedziała na pojawiające się pytania.

"Dosłownie cały czas płaczę z tego powodu. Tak bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję. Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu lub moich przyjaciołach. Nie wyobrażam sobie konfrontacji z ludźmi, którzy mówią różne rzeczy o dziecku" - powiedziała Hailey dla "The Sunday Times Style".

trwa ładowanie posta...

Hailey każdego dnia mierzy się z okropnymi komentarzami. Wystarczy odwiedzić jej konto na Instagramie. Pod każdym zdjęciem można znaleźć tysiące krzywdzących opinii. Modelka codziennie dowiaduje się od obserwatorów, że mąż jej nie kocha, jej związek jest ustawiony i kopiuje wszystko od byłej dziewczyny Justina.

W kwietniu Hailey podzieliła się wstrząsającym wyznaniem na Instagramie

"Lubię żartować z tego, jak naprawdę się czuję, ponieważ czasem jest to łatwiejsze niż przyznanie, że przeżywa się trudne chwile. Muszę szczerze przyznać, że od początku 2023 r. przeżyłam najsmutniejsze i najtrudniejsze z chwil w dorosłym życiu. Mój umysł i emocje stały się bardzo kruche" - napisała w mediach społecznościowych Hailey.

trwa ładowanie posta...

Przypominamy, że każdy z nas jest tylko człowiekiem. Znane osoby i gwiazdy przeżywają te same rzeczy co wszyscy. Pamiętajmy, że je też można zranić.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0