JB&HB

Hailey Bieber o przeszłości Justina: "Bardzo mu współczułam"

Źródło zdjęć: © Justin Bieber Instagram
MTB,
12.04.2021 00:02

Modelka opowiada o zmaganiach Justina z dorastaniem w świetle reflektorów.

W rozmowie z dr Jessicą Clemons opublikowanej na kanale YouTube-owym Hailey modelka zdradziła, iż bardzo podziwia męża za to, jaki jest "normalny" pomimo dorastania w świetle reflektorów.

Rozmawiając o zdrowiu psychicznym Hailey wspomniała o Justinie, który parę lat temu zmagał się ze swoimi problemami: "Mój mąż musiał sobie ze wszystkim radzić na oczach wszystkich, popełnił wiele błędów na oczach całego świata. Nie było ani jednej rzeczy, którą Justin mógł zrobić, która nie zostałaby od razu wychwycona przez media."

"Zawsze mu bardzo współczułam z tego powodu, bo przecież wszystko to, co się działo to było to, co każdy inny nastolatek by robił - tylko, że na większą skalę. " - kontynuowała modelka.

Hailey zdradziła, iż jest pod dużym wrażeniem patrząc na to, kim stał się jej mąż pomimo tego, co przechodził: "Zawsze mu mówię, że naprawdę podziwiam to, jaki jest normalny, bo nawet nie wiem, jak to jest musieć przez to wszystko przejść fizycznie, emocjonalnie i psychicznie. Wiem, że to wszystko miało na niego duży wpływ".

Hailey i Justin znają się odkąd byli dziećmi. Przez długi czas się przyjaźnili, później zaczęli się spotykać, a w 2018 roku wzięli ślub. Justin wielokrotnie wskazywał właśnie Hailey, jako osobę, która pomogła mu odnaleźć siebie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0