The Last of Us najchętniej oglądaną produkcją na HBO Max w Polsce

Cordyceps nas opanował. "The Last of Us" pobił rekord platformy

Źródło zdjęć: © HBO Max
Konrad SiwikKonrad Siwik,15.03.2023 15:30

Choć grzyb Cordyceps znany wszystkim widzom "The Last of Us" w rzeczywistości nie może zakazić człowieka, to sam serial z pewnością ma już takie właściwości. HBO Max właśnie pochwaliło się informacją, że oparty na grze wideo tytuł jest najchętniej oglądaną produkcją serwisu w historii zarówno w Europie, jak i Polsce.

"The Last of Us" jest najchętniej oglądaną produkcją w historii serwisu HBO Max nie tylko w Polsce, ale również całej Europie. Na platformę trafił niedawno finałowy odcinek pierwszego sezonu, więc wszyscy, którzy zwlekali z oglądaniem serii do jego premiery, mogą już spokojnie rozsiąść się na kanapie i sprawdzić, czy Cordyceps opanuje również ich głowy.

Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu cywilizacji przez grzyby zamieniające ludzi w istoty na kształt zombie. Joel (Pedro Pascal), twardziel mocno doświadczony przez życie w pandemicznym świecie, musi opiekować się 14-letnią Ellie (Bella Ramsey), która może być ostatnią nadzieją ludzkości. Wspólnie przemierzają zniszczone USA, by odnaleźć bezpieczną przystań. To brutalna i emocjonująca podróż, podczas której duet musi wielokrotnie polegać na sobie, by przeżyć.

Serial "The Last of Us" został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Dobra wiadomość jest taka, że twórcy zapowiedzieli już powstanie drugiego, a nawet trzeciego sezonu. Natomiast jeśli nie potraficie uzbroić się w cierpliwość, odpalcie grę "The Last of Us Part II", by poznać dalsze losy bohaterów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0