Dom Barbie do wynajęcia

Chcesz zamieszkać w domku Barbie? Teraz możesz to zrobić za darmo

Źródło zdjęć: © Airbnb
Anna RusakAnna Rusak,27.06.2023 18:30

Twórcy filmu "Barbie" postanowili spełnić nasze marzenia z dzieciństwa. W związku z premierą filmu można wynająć dom Barbie w Malibu. Wychodzi na to, że każdego będzie na niego stać.

Bawiliście się w dzieciństwie domkiem dla lalek i marzyliście o tym, żeby kiedyś w takim zamieszkać? Teraz macie okazję, by spełnić to marzenie. W związku z premierą filmu "Barbie" można wynająć domek Barbie i Kena w Malibu.

Nie jest to żaden konkurs, więc każdy ma szanse na to, by trafić do wielkiej, różowej rezydencji w Malibu. Jak można zarezerwować domek Barbie i jaki jest koszt wynajęcia luksusowego apartamentu z widokiem na ocean?

Dom Barbie można wynająć z okazji premiery filmu

Airbnb ogłosiło, że dom Barbie na Malibu będzie można ponownie wynająć. Ostatnio z tej opcji można było skorzystać cztery lata temu w związku z 60. rocznicą firmy Mattel, która produkuje lalki. Teraz znowu mamy okazję, by odwiedzić apartament przy oceanie.

To dlatego, że już 21 lipca do kin trafi "Barbie" w reżyserii Grety Gerwig. Chwilę wcześniej, bo 17 lipca ruszy możliwość rezerwacji pokoju Kena w domku Barbie na Malibu. Dostaniemy dwie oddzielne oferty, dzięki którym maksymalnie dwie osoby będą mogły spędzić jedną noc z 21 na 22 lipca w wielkiej, różowej rezydencji.

trwa ładowanie posta...

Ile kosztuje mieszkanie Barbie w Malibu?

Jak czytamy na stronie Airbnb, gospodarzem mieszkania jest Ken, który chce pokazać gościom, że jest kiś więcej. O rezerwację będzie można walczyć na stronie airbnb.com/kendreamhouse. Pamiętajcie tylko, że to nie konkurs i jeśli się na to zdecydujecie, to sami będziecie musieli zorganizować sobie lot do Malibu.

W domu Barbie możecie liczyć na wiele atrakcji. Ken przygotował dla gości dyskotekę na świeżym powietrzu, plaże, rolki i deski surfingowe. W trakcie będzie można też zwiedzić jego garderobę, a organizatorzy zapewniają też posiłek.

W 2019 r. za dwa dni w domku Barbie trzeba było zapłacić 230 zł. Tym razem nie ma podanej ceny, więc posiadłość Barbie w Malibu będziecie najprawdopodobniej mogli wynająć za darmo.

Jak podaje portal Variety, podobne domy można znaleźć w w Indio w Kalifornii, Hudson w stanie Wisconsin czy w St. Augustine na Florydzie. Jeśli więc tym razem nie uda wam się zarezerwować miejsca w domu Barbie, możecie próbować gdzie indziej!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Variety, Airbnb

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Ninsonek,zgłoś
Bardzo bym chciała tam polecieć z bratem,Mamą oraz z tatą
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się