Barbie Margot Robbie

Jak brzmi Barbie Margot Robbie? Pierwsze zdjęcia i scena z filmu "Barbie"

Źródło zdjęć: © twitter
Anna RusakAnna Rusak,29.06.2022 11:45

Margot Robbie i Ryan Gosling jeżdżą na wrotkach w nowym filmie "Barbie". Pierwsze zdjęcia z planu to jednak nie wszystko. Jednej osobie udało się uchwycić nagranie pierwszej sceny z filmu, na którym słyszymy głos Barbie w wykonaniu Robbie!

Choć o tym filmie mówi się już od zeszłego roku, to wciąż niewiele wiadomo o najnowszym projekcie Grety Gerwig. Na szczęście już od jakiegoś czasu możemy podziwiać pierwsze zdjęcia z planu "Barbie".

Wcielająca się w rolę Barbie Margot Robbie w poniedziałek 27 czerwca jeździła sobie na wrotkach po LA razem z Ryanem Goslingiem, który w produkcji zagra Kena. Jednemu z obserwatorów udało się nawet uchwycić głos Barbie i fragment sceny z filmu.

Margot Robbie i Ryan Gosling - pierwsze zdjęcia z filmu "Barbie"

Zdjęcia, które obiegły internet, przedstawiają Barbie w sportowym wydaniu. Margot RobbieRyan Gosling jeżdżą sobie po Los Angeles na rolkach. Oboje ubrani są w odpowiedni, pastelowo-jaskrawy sposób.

Barbie ma na sobie wzorzyste body, getry, a nawet ochraniacze na łokcie i kolana. Wszystko oczywiście jest w kolorach neonowego różu. Ken, czyli Ryan Gosling, idealnie ją w tej stylizacji dopełnia.

trwa ładowanie posta...

Pierwsza scena z "Barbie" i głos Margot Robbie

Co ciekawe, wychodzi na to, że jednej z osób obserwujących kręcenie tych scen udało się uchwycić moment, w którym Margot Robbie gra "Barbie". Na tym krótkim filmie możemy usłyszeć, jak brzmi jej wersja kultowej lalki.

trwa ładowanie posta...

Film "Barbie" - co wiemy?

Patrząc na pierwsze zdjęcia i nagrania, można być pewnym, że film Gerwig z pewnością nie będzie zrywał ze stylem Barbie. Przypominam jednak, że reżyserka znana jest ze swojego feministycznego podejścia, które bardzo często odzwierciedla się w jej filmach.

Jeśli więc po tych zdjęciach Goslinga i Robbie myślicie, że wiecie już o tym filmie wszystko, to mogę się założyć, że w przyszłym roku wszyscy ostatecznie w lipcu wyjdziemy z seansu "Barbie" zaskoczeni. Miejmy nadzieję, że będzie to pozytywne zaskoczenie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0