Chce strollować PiS: Michał Marszał z "Tygodnika NIE" wykupił bilbordy przy ul. Nowogrodzkiej…
Michał Marszał z "Tygodnika NIE" zdecydował się odpowiedzieć na popularne bilbordy Fundacji Kornice. Prosi internautów o pomysły. Pomożecie?
Od kilku miesięcy trwa ofensywa banerów o wydźwięku katolicko-prawicowym. Fundacja Kornice, której szefem i fundatorem jest polski milioner, zdecydowała się ozdobić całą Polskę słowami m.in. Jana Pawła II, czy hasłami w stylu "Jezus Naprawdę daje życie". Szokujące są nie tyle slogany z bilbordów (mamy wolność słowa), co częstotliwość, z którą się pojawiają. Katolickie przesłanie zdominowało przestrzeń publiczną w wielu miastach.
Podobne
- Michał Marszał z "NIE" powróci z kampanią przeciwko władzy
- Ile kosztowały bilbordy fundacji Kornice?
- "Jezus Naprawdę daje życie", "Maria jest z nami". Fundacja Kornice atakuje z nowymi katobilbordami
- Fundacja Kornice ma nowe billboardy. To ściana tekstu o rozwodach
- Mata "pozdrawia" Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. I dzieli internautów
Michał Marszał z "Tygodnika NIE" z bilbordem na ul. Nowogrodzkiej
Niczym Joker z "Mrocznego Rycerza" Michał Marszał z "Tygodnika NIE", zdecydował się na szerzenie chaosu. Wybrana została broń ostateczna, którą walczy Fundacja Kornice: bilbord.
I nie chodzi o zwykły bilbord, tylko TEN, który stoi pod warszawską siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. I co najważniejsze, możecie przesyłać Marszałowi propozycje co do treści, którą na nim umieści.
"Tyle teraz bilbordów na mieście… że czas powiesić swój" - napisał na Stories Michał Marszał.
Projekt pojawi się na bilbordzie 16 sierpnia. Dokładny adres to ulica Nowogrodzka 84, Warszawa.
Pomysły można przesyłać na adres:"billboard@dlajaroslawa.pl".
Internauci nie omieszkali podrzucić na Twitterze swoje propozycje:
Głos zabrał także Jaś Kapela, lewicowy aktywista, który podrzucił pomysł niekoniecznie pasujący do "tych lubianych" przez obecną partię rządzącą:
Bilbord na Nowogrodzkiej: trollowanie PiS-u nadchodzi?
Moim zdaniem jest to świetna forma na wykorzystanie wolnego rynku. Skoro od miesięcy nękają nas obrazki od Fundacji Kornice, to dlaczego nie postawić obok treści konfrontacyjnych?
Popularne
- Treści dla dorosłych znikają z X? Blokada dotyczy całej Europy (tak, Polski też)
- Doda powiesiła Labubu na Łódź Summer Festival. Wybrała PRZEMOC
- Tea - randkowa aplikacja tylko dla kobiet jest hitem w USA. Chroni przed toksykami?
- Czwarty sezon "Sabotażysty" Reziego nadchodzi. Kto weźmie udział w programie?
- Influencerka znalazła robaka w najdroższej drożdżówce w Polsce. "Już ich nie kupię"
- Nazistowska reklama jeansów Sydney Sweeney? To prawaki ryczą najgłośniej
- Spotify wprowadza weryfikację wieku. Możesz stracić swoje konto?
- Labubu opanowało social media? Te dane szokują
- Selena Gomez swój pierwszy perfum? Zadbała o osoby z niepełnosprawnościami