trendy
Maja Staśko znów hejtowana. Za krytykę słabego trendu na TikToku
Smartfon Coca Cola

Nadciąga smartfon Coca-Cola? To może być hit sprzedaży

Źródło zdjęć: © Cristi Ursea / Unsplash
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,27.01.2023 18:00

Media opisujące technologiczne nowinki obiegła sensacyjna wiadomość. W sieci pojawiła się wizualizacja smartfonu z wielkim logo Coca-Coli. Napojowy gigant miałby szykować się do sprzedaży Cola Phone w Indiach.

Informacją o rzekomej premierze smartfonu Coca-Coli podzielił się na Twitterze Mukul Sharma. To dziennikarz technologiczny z Indii, który w przeszłości niejednokrotnie publikował trafne przecieki z branży. Mężczyzna zaprezentował wizualizację urządzenia o nazwie Cola Phone i planowanej dacie jego premiery w Indiach.

Nadchodzi smartfon od Coca-Coli?

Zdjęcie ukazuje jedynie tył urządzenia. Smartfon jest utrzymany w czerwonej kolorystyce, charakterystycznej dla marki Coca-Cola. Na "pleckach" jest wygrawerowany napis "Coca-Cola". Urządzenie jest wyposażone w podwójny aparat z tyłu i lampę LED. Sharma twierdzi, że smartfon miałby mieć premierę jeszcze w tym kwartale.

trwa ładowanie posta...

Póki co nie znamy szczegółowych informacji. Portal chip.pl sugeruje, że jeśli urządzenie naprawdę trafi na rynek, to bardzo możliwe, że jako owoc współpracy Coca-Coli z chińskim producentem smartfonów Realme. Wizualizacja Cola Phone przypomina z wyglądu debiutującego w listopadzie 2022 roku Realme 10.

Trop prowadzący do Realme wydaje się prawidłowy. Marka uruchomiła stronę internetową dedykowaną pewnemu technologicznemu wydarzeniu. Witryna przedstawia smartfon zatopiony w napoju Coca-Cola. "Realme przygotowuje się na odświeżenie" - czytamy na stronie. Nie wiadomo, o co dokładnie chodzi, ale można podejrzewać, że będzie to premiera Cola Phone.

Cola Phone
Cola Phone (Realme)
Cola Phone
Cola Phone (Realme)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 100
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Jak fotografują młodzi Polacy? Trzymaj pion, by być na poziomie