Zwiastun „Spider-Man: Poprzez multiwersum”

Zwiastun "Spider-Man: Poprzez multiwersum". Wspiera osoby transpłciowe?

Źródło zdjęć: © Sony, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,05.04.2023 11:15

Pojawił się najnowszy zwiastun filmu "Spider-Man: Poprzez multiwersum". Zapowiedź kontynuacji przygód czarnoskórego Człowieka Pająka zachwyciła fanów serii. Wszystko przez jeden szczegół nawiązujący do osób LGBTQ+.

Co prawda na kolejnego, czwartego "Spider-Mana" z Tomem Holandem będziemy musieli chwilę poczekać, ale jeszcze w tym roku powrócimy do uniwersum tego bohatera. Przed nami premiera filmu "Spider-Man: Poprzez multiwersum".

Premiera "Spider-Man: Poprzez multiwersum" zaplanowana jest na lato, ale już teraz twórcy podzieli się z nami dość intensywnym i zaskakującym zwiastunem. Fani wyłapali już kilka bardzo interesujących rzeczy, ale jeden drobiazg szczególnie zwrócił ich uwagę.

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" - co wiadomo?

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" jest kontynuacją nagrodzonego Oscarem filmu "Spider-Man Uniwersum". Jego bohaterem jest Miles Morales, czarnoskóry nastolatek z Brooklynu, który został ugryziony przez radioaktywnego pająka. Po pięciu latach powrócimy do jego historii.

Tym razem Morales trafia do multiwersum. W filmie "Spider-Man: Poprzez multiwersum" razem z Gwen Stacy i innymi Spider-Manami będzie starał się ochronić wszechświat przed kolejnym zagrożeniem. Oczywiście tylko wtedy, jeśli wszystkim bohaterom uda się dojść do porozumienia, co wcale nie będzie takie łatwe…

W "Spider-Man: Poprzez multiwersum" w głównej roli Milesa Moralesa będziemy mogli zobaczyć Shameika Moore'a. Na ekranie po raz kolejny będzie mu towarzyszyła Hailee Steinfeld jako Gwen Stacy oraz Oscar Isaac jako Spider-Man 2099. Reżyserami filmu są Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson.

SPIDER-MAN: ACROSS THE SPIDER-VERSE - Official Trailer | In Cinemas June 2 | Pan-India Release

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" zwiastun

We wtorek 4 kwietnia ukazał się zwiastun filmu "Spider-Man: Poprzez multiwersum". Dowiadujemy się z niego, że twórcy kontynuacji historii Moralesa będą nawiązywać do filmowego uniwersum MCU i ostatniego Doktora Strange’a. Nie zabraknie też popkultury. "Spider-Man Poprzez multiwersum" odtwarza nawet mema, w którym kilku Spider-Manów wskazuje na siebie nawzajem.

Fanów jednak najbardziej zachwycił jeden drobiazg, który widać w zwiastunie "Spider-Man: Poprzez multiwersum". W pewnym momencie w klipie za Gwen Stacy pojawia się plakat z napisem "Protect Trans Kids", który umieszczono na niebiesko-różowo-białej fladze osób transpłciowych. Fani bardzo docenili ten gest i podzielili się swoją radością na Twitterze.

"Tak! Kocham to, że Gwen Stacy wspiera prawa osób transpłciowych! Cieszę się, że to pokazali!" - napisała jedna osoba na Twitterze.

Kinowa premiera filmu "Spider-Man: Poprzez multiwersum" jest przewidziana na 2 czerwca. Wtedy wszystkie zagadki zostaną rozwiązane i dowiemy się, czy nasi bohaterowie dojdą do porozumienia i po raz kolejny uratują świat.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: PinkNews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 139