zendaya
Tom Holland i Zendaya trollują fanów Marvela
Zendaya

Zendaya też nie wie, co zrobić ze swoim życiem: "Niekoniecznie mam plan"

Źródło zdjęć: © ww.interviewmagazine.com
Anna RusakAnna Rusak,10.12.2021 12:52

Zendaya nie ma planu na przyszłość, ale marzy o nakręceniu historii miłosnej dwóch czarnoskórych dziewczyn.

bGxtRcFv

Zendaya ma teraz sporo na głowie. Premiera Spider-Mana, "związek" z Tomem Hollandem i nowy sezon Euforii. Trzeba przyznać, że nie wygląda na osobę, która wie, co to nuda.

Aktorka udzieliła ostatnio wywiadu dla Interview Magazine", w którym trochę opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że w zasadzie wcale się od nas nie różni.

bGxtRcFx

Plany na przyszłość? "Nie wiem"

Wychodzi jednak na to, że Zendaya na przyszłość nie ma żadnych konkretnych planów. Pozwala sobie na szukanie i eksplorowanie nowych dziedzin. Przede wszystkich chce być po prostu szczęśliwa i tego oczekuje od swojej pracy.

trwa ładowanie posta...


"Niekoniecznie mam plan. Nigdy tak naprawdę nie pomyślałam: "Muszę to zrobić do tego czasu, chcę mieć to w tym terminie". Chcę po prostu robić rzeczy, które mnie uszczęśliwiają, przynoszą radość i spełniają mnie jako artystkę, jako osobę. Staram się być w tym aspekcie wyluzowana. Jeśli kiedykolwiek miałabym pójść zupełnie inną ścieżką, to pozwoliłabym sobie na to".

- Zendaya
bGxtRcFz

Zendaya chce nakręcić film

Może niekoniecznie ma jakiś sprecyzowany plan, ale w jej głowie pojawiają się już jakieś marzenia. Aktorka bardzo chciałaby spróbować zrealizować film o historii miłosnej dwóch czarnoskórych dziewczyn.


"Nie chcę, żeby było to czymkolwiek więcej poza prostą opowieścią o zakochiwaniu się dwojga ludzi. Coś prostego i pięknego, co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy i chcesz się zakochać. […] Chciałbym, żeby to była historia o dojrzewaniu, w której mamy niezręczne i zabawne momenty".

- Zendaya
trwa ładowanie posta...

Tak więc, jak widzicie, Zendaya w ogóle się od nas pod względem jakiegoś zagubienia i chęci szukania dla siebie jakichś nowych ścieżek nie różni. Przecież w życiu nie zawsze trzeba się jakoś konkretnie określać, prawda? Ważne żeby, tak jak mówi Zendaya, sprawiało nam to szczęście.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zendaya odpowiada na zarzuty dotyczące narkotyków w "Euforii": "Serial nie jest moralną opowieścią"