Kuba Wojewódzki kończy swój program na TVN-ie?

Najbardziej DZIADERSKIE show znika z TVN-u? Niestety nie, a powinno

Źródło zdjęć: © AKPA, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.09.2021 13:45

Kuba Wojewódzki odchodzi ze swojego królestwa? Oto po 15 latach program "króla TVN-u" miał zniknąć z telewizji. Niestety... miał - bo pewnie pozostanie.

Kuba Wojewódzki to prawdziwy dinozaur polskiej telewizji. Od wieków pojawiał się na telewizorach milionów Polaków. Znać go możecie m.in. z "Idola", "Mam Talent" czy programu talk-show "Kuba Wojewódzki".

"Kuba Wojewódzki ODCHODZI Z TVN?!"

W czwartek po godzinie 10:00 "król" dodał na swojego Instagrama "smutną" wiadomość:

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat.
To była wspaniała podróż 🤘
Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬

trwa ładowanie posta...

Dlaczego? Portale internetowe wskazywały na ostatnią dramę. We wtorek w programie "Dzień Dobry TVN" Kuba wypowiadał się dość kontrowersyjnie - wywyższał się nad osobami prowadzącymi śniadaniówkę oraz obraził Małgorzatę Rozenek. "Król" miał trafić na dywanik do dyrektora programowego TVN-u, Edwarda Miszczaka. Jak się skończyła ich rozmowa?

Informator Pudelka wyjawił, że przez ten wybryk "jego przyszłość w stacji stała się niepewna".

Koniec programu to mus

Nawet, jeżeli Kuba trolluje z tym postem na IG, to "król TVN-u" jest reliktem przeszłości. Od 15 lat program wygląda prawie tak samo. Żadnych większych zmian oraz nowych rozwiązań. Była to nudna kontynuacja czegoś, co kiedyś było popularne. Wiadomo, ciekawi goście byli czymś, co przyciągało widzów przed ekrany.

Chociaż oglądalność spadała. W marcu 2021 portal wirutalnemedia.pl przekazał wiele mówiącą informację. "Kuba Wojewódzki" stracił w rok prawie 140 tys. widzów.

Show było wtedy wciąż liderem w przedziale wiekowym 16-49, ale znudzenie materiałem było coraz bardziej widoczne. Bo ile razy jeszcze Wojewódzki miałby przerywać swoim gościom, zadawać nudne pytania czy czekać na podpowiedzi ze słuchawki w jego uchu?

Nie mówiąc już o samym Kubie, który swoimi dziaderskimi żartami "wyrzucaniu Ukrainek" oraz kompletnym braku szacunku do kobiet: NIE PASUJE DO 2021. Seksistowskie i rasistowskie żarty, które podkradał z internetu może były fajne w 2010, ale czasy (na szczęście) się zmieniły. Tutaj inne żenujące popisy Kuby.

Koniec "Kuby Wojewódzkiego" mógłby być początkiem show kogoś innego

Może to pora na kogoś nowego, powiew świeżości? 20 lat tworzenia jednego programu bez większych zmian w koncepcji czy w prowadzącym doprowadził do zastoju. Może i show było nadal popularne, ale wynikało to raczej z braku innych alternatyw. Mimo wszystko wywiady bywały interesujące, bo realnie nigdzie indziej w telewizji nie można było pooglądać celebrytów w odrobinę luźniejszej formie.

Wojewódzki BYŁ kiedyś zastrzykiem czegoś nowego - ale teraz przydałby się ktoś inny. Może facet, a może kobieta na miejsce samozwańczego "króla".

Wojewódzki ostatnio ratował się młodą krwią

Jak często słyszeliście o talk-show Kuby w ostatnich pięciu latach? Powiedziałbym, że dopiero ostatnio zaczął pojawiać się na moim radarze. Oczywiście nie przez starszych aktorów, a młodych influencerów.

Gargamel wyjaśnił, dlaczego zaatakował Filipa Chajzera!

Gargamel zasiadł na słynnej kanapie, tak samo, jak Friz i inni. Twórcy programu widzieli szansę w młodej generacji gwiazd, aby przyciągnąć młodszą widownię. Wyszło? Oczywiście, że tak! Każdy interesujący się internetem jarał się słowami Gargamela opowiadającego o sprawie z Chajzerem.

Tylko… nie, to pewnie nie koniec

Informator Pudelka godzinę po poście Kuby przekazał, że jest to nic innego, jak stunt marketingowy lub odpowiedź na donosy o "udaniu się na dywanik".

Podobno to żartobliwa reakcja Kuby na test o tym, że wylądował na dywaniku

Fakty są takie: we wtorek ruszył 31. sezon "Kuby Wojewódzkiego" na TVN-ie. Przed chwilą było głośno o tym, że jednym z gości może być Paweł Kukiz. Kaman, byłby to największy hit dla stacji od lat.

trwa ładowanie posta...

Dyrektor programowy TVN-u: "Prowokacja"

W rozmowie z Press.pl Edward Miszczak skomentował post Wojewódzkiego wprost:

To jakaś totalna głupota. [...] To są słynne prowokacje Kuby.

Wojewódzki odejdzie z telewizji, ale jego program będzie kontynuowany w streamingu?

Istnieje też jeszcze jedna możliwość. Wojewódzki może odejść z TVN-u… a raczej z telewizji. Sam napisał, że ma pojawić się na "jednej z największych platform streamingowych". Czy wiecie, kto posiada ogromną w Polsce platformę? TVN ze swoim Playerem. To może być takie puszczenie cichej zapowiedzi, że Kuba znajdzie swoje miejsce w internecie. Ach, dinozaur w sieci... cudownie.

trwa ładowanie posta...

Wojewódzki po 20 latach mógłby zakończyć program

Po 20 latach prowadzenia tego samo show każdy normalny człowiek chciałby spróbować czegoś nowego. Cóż, Kuba w międzyczasie miał zabawę w tracenie prawa jazdy za szybką jazdę, ale pomińmy to. "Król TVN-u" jest maskotką stacji. Jego odejście byłoby dziwnym ruchem.

W lipcu podrzuciłem już kilka innych, ciekawszych programów, które nie byłyby tak nudne i powtarzalne, jak program Wojewódzkiego. Może teraz pora, abyście je sprawdzili?

Fani nie mogą uwierzyć… albo są szczęśliwi

Informacja o rychłym zakończeniu programu, który był emitowany od lat, spotkała się z wieloma reakcjami fanów. Jedni nie chcą wierzyć, że po tylu sezonach, Wojewódzki ma zakończyć swój program, a inni... Sprawdźcie ich reakcje:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Alee,zgłoś
Myslalam, ze to bedzie koniec tej kupy :(
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się