iOS 16.4, nowe emotki

Zaskakująca zmiana na iPhone'ach. Aż 21 nowych emotek. Potrzebujecie ich?

Źródło zdjęć: © Apple, Canva
Oliwier NytkoOliwier Nytko,17.02.2023 11:00

Apple wprowadzi aż 21 nowych emotek w nadchodzącym systemie iOS 16.4. Które są najciekawsze? Z których będziecie korzystać codziennie? Sprawdźcie to krótkie podsumowanie!

Apple przeważnie co roku wprowadza ogromną aktualizację na jesień, która zmienia lub odświeża system operacyjny iPhone’a, iOS.

Ale w ciągu roku nasze telefony też otrzymują aktualizacje, mniejsze lub większe. Czasem wprowadzają obiecane poprawki, uszczelniają iOS-a pod względem bezpieczeństwa. A czasem dodają nowe emotki - i o tym dzisiaj.

21 nowych emotek w iOS 16.4

Krótka piłka, ponieważ nie ma co przedłużać: w nowej aktualizacji 16.4 wydanej dla deweloperów pojawiło się aż 21 nowych emotek. Wśród nich znajdziemy emoji trzęsącej się twarzy, hiacynta oraz nawet gęsi:

trwa ładowanie posta...

Któreś z nich wpadło wam w oko?

Kiedy nowe emotki z iOS 16.4 trafią na nasze telefony?

Posiadacze iPhone’ów muszą się uzbroić w odrobinę cierpliwości. iOS 16.4 trafił do deweloperów 16 lutego, przez co nowa wersja oprogramowania nie zobaczy światła dziennego jeszcze przez dłuższą chwilę.

Apple zapowiedziało, że 16.4 zostanie wydane oficjalne "na wiosnę". Wiosna co do zasady rozpoczyna się pod koniec marca, więc do najbliższej daty pozostało jeszcze trochę. Uzbrójcie się w cierpliwość!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0