trendy
Gwiazda K-popu wystąpiła w koszulce QAnon. Fani w szoku
tiktok napisy

Zaraz będziesz w stanie zrozumieć wszystkie TikToki

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.04.2021 08:25

TikTok i automatycznie generowane napisy — co to może oznaczać? Ano, może być to przełom dla wielu. Jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie doda zaraz ultra ważną opcję.

Musimy powiedzieć sobie to szczerze: TikTok jest jedną z najważniejszych aplikacji ostatnich lat. Twórcy, czy też tiktokerzy są na tym samym poziomie sławy, co celebryci, instagramerzy czy youtuberzy. Nie można temu zaprzeczyć, ponieważ liczby mówią same za siebie.

Niedawno opisywałem artystę kanapkowego i króla Subwaya z TikToka. Może w sumie przeczytać to teraz! Jednak to tylko przykład, który potwierdza ten fakt. Twórca, który zaczął YouTube równocześnie z ogromnym kontem na TikToku, zdobył miliony wyświetleń w mniej niż miesiąc.

TikTok jest bardzo ważną apką

Dlatego wspieranie osób, które mogą niedosłyszeć, jest tylko i wyłącznie świetną sprawą. A! O co chodzi? Twórcy już za chwilę będą mogli dodawać do swoich tiktoków automatycznie generowane napisy. Opcja będzie dostępna po dodaniu/nagraniu filmu. Niestety, ta funkcja pilotażowo będzie dostępna tylko i wyłącznie w języku angielskim i japońskim.

Nie martwcie się jednak, w planach jest rozwój tej funkcjonalności. Następne wspierane języki nie zostały ogłoszone, jednak znając rozwój TikToka — Polska powinna być stosunkowo wysoko na tej liście.

TikTok: napisy będą super?

Jak będzie to wyglądało i działało? Prawdopodobnie możemy szykować się na coś w stylu automatycznie dodawanych napisów z YouTube. Nie będzie to pewnie nic idealnego — nawet obecnie na YT można wychwycić śmieszne kwiatki. Ale jako coś, co może wesprzeć najróżniejsze osoby, wraz z tymi z wadami słuchu jest rzeczą do pochwały.

Oh, TikTok nie jest Waszą ulubioną apką? Kurczaki, to sprawdźcie tekst Kuby o rekordowym wyniku Taco!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Stworzył perfumy o zapachu Krakowa. Mogą cię zaskoczyć