Dziwne kulinarne połączenia z TikToka

Tiktoki, które wywołują GASTROZAWAŁ. 10 dziwnych kulinarnych połączeń

Źródło zdjęć: © TikTok / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.06.2021 16:16

Schabowe z ziemniakami i mizerią? Wszyscy widzieliśmy i jedliśmy to połączenie setki razy. Czas przyjrzeć się nietypowym gastrokombosom, które proponują użytkownicy TikToka. Lepiej, żebyście zasiadali do czytania z pustym żołądkiem...

Do tego artykułu wybrałem najdziwniejsze kulinarne połącznia, na jakie trafiłem pod tagiem #weirdfoodcombo na TikToku. Jeśli przykłady, które podałem w niniejszym tekście są dla Was zbyt mało odjechane, zapraszam Was do samodzielnego zanurzenia się w gastrodziwactwa na TikToku, bo to niezwykły i niezbadany świat...

Nietypowe połączenia kulinarne na TikToku

Na rozgrzewkę zapodaję dziwaczny gastrokombos od @danielagenie. Tiktokerka przygotowuje danie składające się z banana, ciastek, cukierków i... KETCHUPU.

trwa ładowanie posta...

Pizza pepperoni i truskawkowa galaretka brzmi jak coś, co mogło się pojawić tylko na TikToku...

trwa ładowanie posta...

Lizzo – trzykrotna zdobywczyni statuetki Grammy – przetestowała połączenie arbuza z musztardą. "Nie rozumiem" – mówi piosenkarka, kiedy raz za razem wyciska na powierzchnię owocu tłustą, żółtą maź, po czym zajada się takowym przysmakiem. Co mówią moje kubki smakowe, jak oglądam tego tiktoka? "Nie, nie, nie. Pora umierać".

trwa ładowanie posta...

Lubicie jeść naleśniki? Co powiecie na przepis użytkownika @blogerwojciech, który pałaszuje naleśniki razem z... ogórkiem i filetem z makreli w sosie pomidorowym? Ja chyba podziękuję, ale szanuję za inwencję twórczą.

trwa ładowanie posta...

Ryż, mix sałatek, sos teriyaki, kiełbasa i miód. Mam wiele pytań dotyczących kolejnego gastrokombosa, ale nie otworzę ust, bo zaczyna mnie mdlić (serio, KIEŁBASA i MIÓD?).

trwa ładowanie posta...

Dziwne kulinarne połączenia z TikToka

Coś nie jestem przekonany, kiedy poniższy tiktoker twierdzi, że zrobienie drinka z ostrych cheetosów i mleka "nie jest złe". Mam podejrzenie graniczące z pewnością, iż spożycie takiego napoju kończy się długą wizytą w toalecie.

trwa ładowanie posta...

Na kolejnego gastrokombosa nikt z Was nie jest przygotowany. Użytkowniczka @notsogoodguys pokazuje, jak wcina ogórka z bitą śmietaną i czekoladą, winogrono z ketchupem, po czym pałaszuje wielką łyżkę masła.

trwa ładowanie posta...

Jeśli wszystkie powyższe przykłady nie spowodowały u Was gastrozawału, kolejne kulinarne połączenie na pewno to zrobi. Użytkownik @liamslunchbox nagrał filmik, na którym spożywa czekoladę KitKat z suszonymi świerszczami. Nie wiem, co Wy o tym myślicie, ale ja już chcę jechać na obiad do moich rodziców.

trwa ładowanie posta...

Zdaję sobie sprawę, że do tego fragmentu artykułu dotarli tylko najwierniejsi czytelnicy, których nie przerażają żadne gastrodziwactwa. Zapraszam Was na pokaz kulinarnych możliwości użytkowniczki @jessiesheehanbakes, która najpierw testuje słodkie ciasto kukurydziane z ketchupem, następnie batonik z winogronem, potem KitKat z majonezem, a na koniec Snickers z cytryną.

trwa ładowanie posta...

Poprzednia tiktokerka przykuła moją uwagę tym, że nie przerażają ją żadne gastrokombosy. Wszedłem więc na jej kanał i znalazłem kolejne dziwne kulinarne połączenia: marchewka z ketchupem, ogórki z masłem orzechowym, czekolada z bananem, frytki z lodami. Pałaszowalibyście?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0