muzyka
Taylor Swift nie wspiera osób LGBTQ+? Jest gorsza niż Lizzo
Taco Hemingway z miliardem odtworzeń na Spotify

Chciał milion, jest MILIARD. Taco Hemingway z rekordem na Spotify

Źródło zdjęć: © YouTube / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.04.2021 16:21

Taco Hemingway jest pierwszym polskim twórcą, który przebił barierę miliarda odtworzeń na Spotify. Czy ktoś z Was jest tym faktem zaskoczony?

"Sześć zer, chciałbym kiedyś zrobić sześć zer" – śpiewał Taco Hemingway w piosence, którą wszyscy słyszeliśmy. O ile życzenie to już dawno się raperowi spełniło, tak kolejna magiczna bariera (dziewięciu zer) wciąż była przed nim. Aż do dzisiaj. 6 kwietnia 2021 roku muzyka Filipa Szcześniaka przekroczyła granicę miliarda odtworzeń na Spotify – informuje fanpejdż "Obliczenia i analizy w rapie".

929 349 352 odtworzeń wygenerowały solowe projekty rapera. Do sukcesu Taco Hemingwaya na Spotify należy doliczyć utwory, na których pojawiał się na feacie. One także liczą się do dorobku rapera i obejmują 144 780 515 streamów. Na ten moment wyświetlenia Filipa przekraczają prawie 1,5-krotnie wszystkie odtworzenia Quebonafide – podaje fanpejdż "Obliczenia i analizy w rapie".

trwa ładowanie posta...

Taco Hemingway – cisza po "Europie"

Dyskografię Taco Hemingwaya zamykają albumy "Jarmark""Europa", które w krótkim odstępie czasu ukazały się w 2020 roku. Chyba każdy z nas pamięta, gdzie był i co robił, kiedy po raz pierwszy usłyszał singiel zapowiadający "Europę", czyli "Polskie tango". Mocno polityczny utwór zadebiutował w serwisach streamingowych na dzień przed ciszą wyborczą przed wyborami prezydenckimi w Polsce.

Taco Hemingway - POLSKIE TANGO (prod. Lanek)

Rekordy polskich artystów na Spotify

Do Taco Hemingwaya należał rekord największej ilości odtworzeń w dobę po premierze utworu. Jego "Polskie tango" wykręciło 578 301 streamów w 24 godziny po premierze. Niedawno rekord w tej kategorii trafił w ręce Maty, którego "Patoreakcja" osiągnęła 643 846 odsłuchania w dobę po premierze na Spotify. Jeśli chcecie zobaczyć najciekawsze memy i komentarze po premierze singla Matczaka, kliknijcie TUTAJ.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Gaga,zgłoś
Brawo!
Odpowiedz
0like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Jak smakuje Harry Styles? Teraz możemy się dowiedzieć