Milad from Subway: Hit Tiktoka

Kanapkowy artysta z Subway hitem na TikToku! Przez ponad 5 lat pracuje za darmo… u rodziców!

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,22.03.2021 16:45

Oto Milad From Subway, król kanapek na TikToku. Jak można zdobyć sławę? Wiecie, można zostać celebrytą przez jakąś wpadkę. Popularność też zdobywano poprzez szczęście. Jednak sławę, szczególnie w naszych czasach można zdobyć dzięki ciężkiej pracy.

TikTok jest świetną platformą dla każdego rozwijającego się twórcy. Kiedyś takim miejscem był stary i dobry YouTube. Jednak można bardzo łatwo dostrzec, iż TikTok stał się takim miejscem teraz. Bo gdzie indziej jedna z najbardziej wholesome postaci, którą można spotkać na tym przeciekawym tworze.

Oto Milad From Subway

Dokładniej pisząc: Milad Mirghahari, znany szerzej jako Milad From Subway. Artysta kanapkowy pracujący w Subwayu od prawie 6 lat. Jedna z tych osób na platformie TikTok, którą zawsze ogląda i słucha się niesamowicie miło.

Jego statystyki na TikToku są bardziej niż imponujące:

 • 2,8 miliona followersów.
 • 104,8 miliona polubień.
 • Ponad 600 tiktoków na jego kanale.

To nie wszystko. Jego kanał na YouTube w ostatnich dniach dosłownie wybuchnął. W mniej niż dwa tygodnie, król Subway zyskał prawie 450 tysięcy subskrypcji. Tak wyglądają jego statystyki. Zapamiętajcie, iż jego kanał rozwija się tylko od +/- miesiąca:

 • 462 tysiące subów.
 • 53 miliony wyświetleń.

Warto tutaj zauważyć, iż YouTube pomaga takim twórcom jak Milad poprzez nowy format #shorts. Czyli bardzo krótkie filmy. Prawie dokładnie to, co można spotkać na TikToku.

how to subway

Czym zajmuje się Milad From Subway?

Robieniem kanapek na wizji oraz opowiadaniu o pracy w Subwayu. Tak, jest to najprostsze, ale też najlepsze wytłumaczenie fenomenu tego kanału. Każdy filmik przedstawia złożenie innej kanapki. Woah, brzmi niesamowicie.

Jednak to prostota tego TikToka jest największą siłą Milada. Osobiście dawno nie wciągnąłem się tak bardzo w słuchanie kogoś, kto opowiada o pracy w fast foodzie. No i te kanapki — aż zachciałem skoczyć do pobliskiego Subwaya, do którego mam 20 km.

Sam Milad osiągnął już ogromny sukces komercyjny. Możecie go spotkać na oficjalnym TikToku Subway! Serio:

trwa ładowanie posta...

Czy wiecie, że… Milad nie zarabia na swojej pracy w Subwayu?

Milad pracuje obecnie u swoich rodziców. Dokładniej mówiąc, pracuje we franczyzie Subway swoich rodziców. Tak, od ponad 5 lat Milad pracuje kompletnie za darmo. Tak samo, jak jego bracia w poprzednich latach.

why i work for free

Ile Milad From Subway zarabia na TikToku?

Często twórcy nie chcą się dzielić swoimi zarobkami z TikToka. Jednak w ostatnim TikToku (oraz na YouTube) Milad zdradził, ile zarabia:

How Much I Make From TikTok #shorts

Jak jedna osoba w komentarzu trafnie zauważyła, Milad zarabia około 40 dolarów za 1 milion wyświetleń na TikToku. Ciężko byłoby zliczyć wszystkie wyświetlenia. Dlatego patrząc na jego ostatnie kilka filmików, Milad zarabia średnio na jednym filmie około 80 dolarów.

Nieźle, co? Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć więcej o np. bardzo ciekawym muzeum, to wbijcie do tekstu Kuby!

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 1
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 2