Żabson zagra na zakończenie roku szkolnego w Kaliszu

Żabson zagra na zakończeniu roku szkolnego. Zaprasza prezydent Kalisza

Źródło zdjęć: © East News, Facebook
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.04.2023 11:00

Żabson ruszył w tournée z okazji premiery albumu "Ostatni Ziomal". Kolejne koncerty odbędą się w Poznaniu i Gdańsku, ale nie będzie to ostatnia szansa na zobaczenie występu ziomala. Raper zagra dodatkowo w Kaliszu z okazji zakończenia roku szkolnego na zaproszenie samego prezydenta miasta.

Prezydent Kalisza Krystian Kinastowski zaprosił do swojego miasta Żabsona, by ten dał koncert na zakończeniu roku szkolnego. Włodarz idzie za ciosem po dwóch udanych wydarzeniach, podczas których wystąpili inni raperzy - Oki, który rozwalił tegoroczne Popkillery oraz White 2115.

"Żabson zagra na zakończenie roku szkolnego!" - napisał Krystian Kinastowski. "Koncerty Oki i White 2115 przyciągnęły niewidziane w naszym mieście tłumy młodych ludzi. Kolejna duża impreza muzyczna już 23 czerwca. Tym razem wykorzystamy potencjał plaży w Szałem. Wstęp na koncert jest oczywiście bezpłatny. To będzie gorący początek lata!" - dodał prezydent Kalisza.

trwa ładowanie posta...

Oprócz Żabsona 23 czerwca w Szałem jako support zagrają Pyru, Majkel & Sepson oraz Dj Emoh.

Trasa koncertowa "Ostatni Ziomal"

Warto dodać, że Żabson niedawno wydał nowy album kończący pewien etap jego dotychczasowej kariery. "Ostatni Ziomal" to trzeci, a zarazem ostatni album ziomalskiej trylogii Żabsona, który podsumowuje jego drogę zarówno jako rapera, jak i człowieka.

Na "Ostatnim Ziomalu" znalazło się wiele mocnych utworów, takich jak: "Nie mam czasu na wakacje", "Nie z tego świata", "Przynajmniej nie kłamię", "Hop feat. OKI", "Kocham Cię feat. god.wifi", "Tesla Sport Carbon", a także bardzo osobisty utwór "Tato". Nie można też zapomnieć o "Sidehoe feat. Bedoes 2115", który poniekąd przyczynił się do zażegnanego już beef'u z Mią Khalifą.

Z okazji premiery nowej płyty Żabson ruszył w trasę koncertową "OSTATNI ZIOMAL TOUR", podczas której fani usłyszą nowy materiał ziomala. Najbliższe występy Żabsona będzie można zobaczyć 21 kwietnia na hali MTP w Poznaniu oraz 22 kwietnia w AmberExpo w Gdańsku.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1