Young Multi vs Oliwka Brazil

Young Multi bezlitośnie ocenia Oliwkę Brazil. "Label organizuje ci koncerty po wioskach, na których ludzie krzyczą ci, żebyś zeszła ze sceny"

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.05.2022 11:30

Pomiędzy Young Multim a Oliwką Brazil wybuchła drama. Podopieczna Smolastego w wulgarnych słowach oceniła twórczość Multiego. Na odpowiedź rapera nie musieliśmy długo czekać.

Oliwia Bartosiewicz, która na scenie działa pod pseudonimem Oliwka Brazil, zbudowała wizerunek na kontrowersji. W swoich utworach nie stroni od wulgaryzmów i mocnych słów o seksie, czym polaryzuje słuchaczy. Mimo że w swojej krótkiej karierze w branży muzycznej wypuściła zaledwie kilka singli i nie posiada żadnej dyskografii, raperka w ostrych słowach ocenia kolegów po fachu.

Oliwka Brazil wzięła udział w sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie. Kiedy jeden z fanów poprosił wykonawczynię "Big Mommy" o komentarz na temat Young Multiego, młoda raperka zmieszała znajomego z branży z błotem. Oliwkę prawdopodobnie wzburzyła reakcja Multiego na jakąś jej piosenkę, ale czy to wystarczający powód, aby odpalać się aż do takiego stopnia?

Oliwka Brazil - Mamacita [Official Music Video]

Oliwka Brazil o Young Multim: "Gó*no co sprzedaje"

- Szczerze nie znam i nie chcę poznać. Chłopak, który ma niespełnione marzenia o byciu raperem, siedzi przed komputerem i szczeka coś na mojej muzyki. Jeżeli kiedykolwiek osiągnie taki sukces jak ja, nie mówię tylko o milionowych wyświetleniach, lecz o całokształcie, może będzie miał prawo do komentowania muzyki innych. Na razie niech odnajdzie siebie, zacznie robić "muzykę", bo to gó*no co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki - napisała Oliwka Brazil.

Oliwka Brazil o Young Multim
Oliwka Brazil o Young Multim (Instagram)

Multi odpowiada Oliwce Brazil. Kurtyna może opaść

Raper bardzo szybko odniósł się do oskarżeń Oliwki. Włączył streama, podczas którego poświęcił podopiecznej Smolastego aż kilkanaście minut. Multi zarzucił Oliwce hipokryzję, przypominając jej, że kiedy w przeszłości pozytywnie ocenił jej kawałek, ona podzieliła się jego opinią z fanami. Kiedy jego opinia jest krytyczna, Oliwka zabrania raperowi wypowiadać się na temat jej twórczości.

- Oliwka Brazil, hipokrytko k*rwa, otóż tak się składa, że gdy wyszedł twój pierwszy kawałek i jak cię spropsowałem to czy to nie ty przypadkiem wstawiałaś na swoje Instastories moją wypowiedź? Czy to jest w jakimś innym uniwersum? - zapytał Young Multi.

Jak to jest, Oliwka Brazil? Czy jednak nie zasługuję na komentowanie innych, czy zasługuję na komentowanie tylko wtedy, gdy liżę ci d*pę? Czy w twoim mózgu zaszedł proces myślowy, który mógłby wpaść na to, że może to się nie zgadza?

- Young Multi

- Najlepsze jest to, że Oliwkę boli to, że ja powiedziałem, że ją stać na więcej - powiedział Young Multi. - Nie zwyzywałem, nie obraziłem, no ale widocznie niektórzy mają takie wielkie ego i taki kompleks muzyczny, że naprawdę. Najlepsze jest to, że przy każdej reakcji zawsze mówię, że kibicuję Oliwce. Niestety już nie kibicuję. Sama sobie samobója wpi*rdoliłaś, przegrałaś ten mecz, więc nie ma już komu kibicować.

trwa ładowanie posta...

Multi ustosunkował się do zarzutu, że nie osiągnął tak wielkiego sukcesu, jak Oliwka Brazil.

- Mam za sobą trasę koncertową, którą sam sobie organizowałem, a tobie label organizuje koncerty po jakichś wioskach, w których ludzie krzyczą ci, żebyś zeszła ze sceny. Nie wiem, czy to jest sukces, ale może w twojej definicji tak - powiedział Multi. - Ciekawe jak poradziłabyś sobie, gdyby label ci wszystkiego nie ogarniał. Co by się stało, gdybyś na przykład musiała wysłać sama numer do miksu. Bo twoje stare rzeczy brzmią, jakbyś to nagrywała jakimś mikrofonem wypierdzianym za pięć złotych z Biedronki.

Multi nabrał podejrzeń, że Oliwka Brazil sama z siebie nie wpadła na pomysł, by go zaatakować na Instastory, tylko ktoś z jej sztabu PR wymyślił ten ruch. Jeśli tak było, należy to uznać za wizerunkową katastrofę. Cała wypowiedź Multiego znajduje się na jego kanale na YouTube.

MULTI WYJAŚNIA OLIWKE BRAZIL *mocne*

trwa ładowanie posta...

Źródła: rapnews.pl/cgm.pl/YouTube/Instagram

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Martynka,zgłoś
I dobrze jej tak nie mogę haha
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jaay,zgłoś
„Nie zapracowałaś na swój sukces”, powiedział bananowy chłopiec, który znany jest z tego, że ma bogatego starego i gameplaye z Minikrafta
Odpowiedz
0Zgadzam się4Nie zgadzam się