popkultura
"Need for Speed: Unbound". Powrót do korzeni w zupełnie nowym stylu [WYWIAD]
Diss na Olwikę Brazil

Wulgarny DISS na Oliwkę Brazil. Raperka została nazwana "dz***ą"

Źródło zdjęć: © TikTok, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.05.2022 14:00

Adek WWA & Paula wypuścili nowy kawałek, w którym nie zostawiają suchej nitki na podopiecznej Smolastego. "Gucci Klapki" to chyba najbardziej wulgarny diss na Oliwkę Brazil, jaki do tej pory powstał. Szykuje się patodrama!

bGxnoOQz

To nie jest dobry czas dla Oliwki Brazil. Raperka mocno straciła wizerunkowo na dramie z Multim. Podopieczna Smolastego stwierdziła, że Multi "ma niespełnione marzenia o byciu raperem", a "to gó*no, co sprzedaje, nigdy nie stało obok muzyki". Zarzuty Oliwki były w większości przestrzelone, co wykorzystał Multi - podczas streama powiedział, że jego rywalka wszystko zawdzięcza swojej wytwórni.

To nie pierwszy raz, kiedy podopieczna Smolastego antagonizuje wobec siebie branżę muzyczną. Wystarczy przypomnieć o jej ubiegłorocznej wypowiedzi, gdy stwierdziła, że "dziewczyny, które robią muzykę, zawsze chciały być Oliwką Brazil". Cóż, niektórzy lubią bezczelnie pewny siebie sposób bycia Oliwki, inni go nie znoszą. Do tej drugiej kategorii zalicza się duet Adek WWA & Paula.

bGxnoOQB

Adek WWA & Paula z nowym kawałkiem

Paula znana jest z kawałków MocniejWarszawskie banany,Adek WWA nagrał m.in. Rajza, Temat Torpeda, Temat Rakieta. Bez cienia ironii trzeba przyznać, że są oni raczej przedstawicielami undergroundu niż mainstreamu. Artyści połączyli siły i w duecie wypuścili nowy numer pt. Gucci Klapki, w którym obrywa się całej rapscenie, ale w szczególności Oliwce Brazil.

Paula dissuje Oliwkę Brazil

Paula poświęciła część swojej zwrotki dla podopiecznej Smolastego. - Ona chce być kokieterką, no a wyszło, że jest błaznem. Tak to jest, jak się z dzi*ki robi gwiazdę. Rzęsy idą w dół, no bo nie chcę na to patrzeć. Stworzyli ci kreację i mówisz, że masz pasję - rapuje Paula. - Ręce na stół, jeśli widzisz we mnie problem. Nawijam dla tych, którzy kochają hip-hop, co się jarają rapem, nie ku*wa Brazylijką.

ADEK WWA & PAULA - GUCCI KLAPKI

Olwika Brazil (jeszcze) nie odniosła się do zaczepki Pauli. Sądzicie, że ten konflikt znajdzie rozwiązanie na scenie czy w Fame MMA?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Zbita Filiżanka na YouTube. Stereotypy, obrażanie i szurowanie