"Crowd" Young Leosi obiektem żartów i drwin

Young Leosia się skończyła? "Crowd" zbiera fatalne komentarze

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2022 15:00

Young Leosia po odejściu z wytwórni Żabsona wypuściła nowy numer "Crowd". Kawałek raczej nie przypadł do gustu słuchaczom. Piosenka stała się tematem kpin i żartów w internecie.

Young Leosia zdobyła szturmem listy przebojów w 2021 roku. Jej utwór "Szklanki" zyskał viralową popularność i uczynił z raperki gwiazdę młodego pokolenia. Potem przyszedł czas na piosenkę "Jungle Girl" z Żabsonem, która na YouTube przekroczyła poziom 40 mln wyświetleń. "Baila Ella", kolejny singiel z EP-ki "Hulanki", dobił niemal do 20 mln odtworzeń.

Young Leosia wydała najpopularniejsze kawałki pod szyldem Internaziomale, wytwórni rapera Żabsona. W listopadzie 2022 roku gruchnęła wiadomość, że raperka odchodzi z labelu. Artystka poinformowała w programie "WojewódzkiKędzierski", że będzie wydawać muzykę sama. Następnie założyła wytwórnię Baila Ella Records i na inaugurację labelu wypuściła singiel "Crowd".

Young Leosia - CROWD

"Crowd" - nowy singiel Young Leosi

"Crowd" jest zapowiedzią nadchodzącego w 2023 roku nowego albumu artystki. Young Leosia na nowym kawałku niczym nie zaskoczyła. W tanecznym utworze zwraca się do fanów, aby dobrze się bawili przy jej piosence: "Niech na głośnikach to będzie już wieczne".

Nowy singiel Young Leosi nie powtórzył sukcesu na miarę "Szklanek" czy "Jungle Girl". Piosenka w cztery dni po premierze na Spotify miała ponad 135 tys. odtworzeń. Teledysk do "Crowd" na YouTube miał niewiele mniej, bo 126 tys. wyświetleń.

Young Leosia "Crowd"
Young Leosia "Crowd" (YouTube)

Trend na wyśmiewanie "Crowd" Young Leosi

Dużym zaskoczeniem jest odbiór utworu przez słuchaczy. "Crowd" na YouTube ma więcej ocen negatywnych niż pozytywnych. Ilość "łapek w dół" wynosi 5,7 tys. przy 4,6 tys. "łapek w górę".

Sekcja komentarzy pod teledyskiem "Crowd" przypomina jeden wielki roast. "Największym atutem tej piosenki jest to, że jest taka krótka", "Słucham na full głośności, oczywiście na wyłączonych słuchawkach", "Utwór ma szansę na top listę w radiu migowym", "Asłuchalne", "Każde pokolenie ma swoje smerfne hity", "Leosia masz wielki talent, tylko go nie odkrywaj!", "Mandaryna naszych czasów". To jedne z najpopularniejszych komentarzy pod teledyskiem "Crowd" na YouTube.

Young Leosia "Crowd"
Young Leosia "Crowd" (YouTube)
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Jak myślicie, z czego wynika negatywny odbiór nowego singla Young Leosi? Chodzi o to, że artystka wypuściła "znowu to samo", znudziła się odbiorcom, czy może coś innego? Sprawa jest bardzo ciekawa i chętnie poznamy wasze opinie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 104
  • emoji kupka - liczba głosów: 1