popkultura
Hailey Biber w Paryżu. Miała spinę z pracownikiem restauracji
"Young Leosia się skończyła"? Jest jeden haczyk

Young Leosia się "skończyła", bo wyszła zapowiedź jej piosenki i zrobiła nikłe wyświetlenia

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.12.2022 13:00

Pamiętacie jeszcze o Young Leosi? Po niesamowitym początku, przestała się pojawiać na naszych ustach. Przed chwilą byliśmy świadkami odłączenia od ekipy Żabsona - a teraz internauci zwiastują jej koniec, bo… bo tak?

Sara Leokadia Sudoł, czyli znana wam "Young Leosia" była swego czasu na głośnikach całej polski. Jej genialne i proste "Szklanki" dobiły już do prawie 40 milionów wyświetleń na YouTube. Tylko problem w tym, że jej kariera ostatnio coś przycichła: najpierw głośne ogłoszenie, że jej drogi z Żabsonem się rozeszły.

Potem pojawił się singiel "CROWD", który zebrał mizerną liczbę wyświetleń w miesiąc, bo tylko 350 tys., no i też wyszedł spory… hejt? Trochę nieuzasadniona nienawiść idąca w stronę popularnej piosenkarki. Co teraz się wydarzyło?

"Young Leosia się kończy"

Na Twitterze pojawił się wątek, jakby nowa piosenka Young Leosi miała wygenerować tylko kilkaset wyświetleń na YouTube w trakcie pierwszego dnia na platformie:

trwa ładowanie posta...

Szok, co? Wydanie bez żadnej zapowiedzi, na jakimś dziwn… a, dobra. Rozwiążę dla was tę zagadkę w kilka sekund. To NIE jest nowa piosenka Young Leosi, a snippet, urywek z najpewniej nadchodzącego singla "Dużo Miłości".

Trwa on jedynie 30 sekund, przez co YouTube nie będzie polecał go tak często, jak dłuższe materiały. A co najważniejsze, jest to tylko nieoficjalny kanał, gdzie znajdują się materiały okołorapowe.

Young Leosia - Dużo Miłości prod. Wroobel

Czy to koniec Young Leosi? Co wy, to może być początek

Jeden słabszy singiel nie oznacza, że kariera Young Leosi ma już być pogrzebana tuż obok kariery aktorskiej Tromby. Jak trafnie zauważył twórca Jerzyk, "jedna jaskółka wiosny nie czyni", a sama Leokadia zbiera ogromne liczby miesięcznych słuchaczy.

Nie zgadlibyście, ale w tym miesiącu odnotowała ona aż 723 tys. miesięcznych słuchaczy. To nie są statystyki Bedoesa czy takiego Smolastego. Ale dacie wiarę, że to przebija z łatwością 500 tys., które ostatnio zanotował Young Multi?

Young Leosia i ogromna liczba słuchaczy na Spotify
Young Leosia i ogromna liczba słuchaczy na Spotify (Spotify)

Tak, Young Leosia, nawet w dole popularności, jest częściej słuchana niż jeden z najciekawszych streamów na polskim Twitchu.

Możemy podejrzewać, że jej rozejście się z Żabsonem mogło odrobinę przesunąć jej nowe piosenki. Dajmy jej szansę, może jeszcze zabłyśnie i znowu będziemy krzyczeć o popijaniu trunków w klubie ze szklanki.

Wspomniany film Jerzyka:

YOUNG LEOSIA SIĘ KOŃCZY

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
"Krzysztof miał taki system". Montażystka Gonciarza przerywa milczenie