pop-qultura
Nawet KOŁO NAUKOWE ciśnie bekę z kradzieży SÓWKI przez Wersow
Jackass 4

Wypadek na planie "Jackass 4" – dwóch aktorów trafiło do szpitala

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.12.2020 13:15

Po dwóch dniach zdjęciowych "Jackass 4" Johnny Knoxville i Steve-O zostali hospitalizowani. Gdy tylko wyzdrowieją, wrócą do odwalania chorych akcji na planie filmowym.

bEJjvaKX

Obsada kultowego programu komediowego MTV zjednoczyła się ponownie, aby wyprodukować czwarty film z serii "Jackass". Jednak po dwóch dniach pracy na planie doszło do wypadku – Johnny Knoxville i Steve-O zranili się, kiedy wyposażeni w ekwipunek wskoczyli na stacjonarną bieżnię, która działała na pełnej mocy.

O wypadku poinformował Bam Margera – przyjaciel Johnny’ego i Steve-O oraz gwiazdor, który również występuje w serii "Jackass". On sam komentuje całą sytuację słowami: "Rock'n'roll, oh yeah". Poszkodowanym nic poważnego się nie stało i wrócą na plan tak szybko, jak tylko pozwoli im na to stan zdrowia.

Kiedy premiera “Jackass 4”?

Ostatni pełnometrażowy film z serii "Jackass" ujrzał światło dzienne w 2010 roku. Pomimo kontrowersji, które wywołały kaskaderskie wyczyny obsady produkcji, film okazał się międzynarodowy hitem. W minionych latach jeden z aktorów produkcji zginął w wypadku (Ryan Dunn), a inny trafił na odwyk (Bam Margera). "Jackass 4" zapowiedziany jest na 2 lipca 2021 roku.

Jackass 3D (9/10) Movie CLIP - Poo Cocktail Supreme (2010) HD

Skoro jesteśmy przy temacie komediowych ekip, które wracają na plan filmowy… rozumiem, że wiecie kim jest Leksiu – członek nowego Teamu X?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
7 celebrytów, którzy zakumplowali się z UFO zanim zrobiło to Demi Lovato