Bam Margera

Bam Margera wyrzucony z "Jackass 4"? Aktor nawołuje do bojkotu filmu

Źródło zdjęć: © Instagram @bam_margera / Instagram @bam_margera
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,12.02.2021 12:17

Gwiazdor występujący w serii "Jackass" twierdzi, że producenci wykluczyli go z nadchodzącej, czwartej odsłony filmów o szalonych pranksterach. Nikt z Paramount Pictures, wytwórni odpowiedzialnej za projekt, nie odniósł się do rewelacji Bama Margery.

W czwartek 11 lutego Bam Margera opublikował na Instagramie serię szokujących klipów (które już zniknęły z jego profilu, ale shoty krążą po YouTube). Gwiazdor opowiada o swoich problemach psychicznych i przykrościach, jakie spotkały go podczas kręcenia serii "Jackass". Bam twierdzi, że został wykluczony z "Jackass 4" i apeluje do fanów, aby zbojkotowali zbliżającą się premierę filmu.

Z materiałów wideo, jakie Bam wrzucił do sieci, dowiadujemy się, że producenci filmowi mieli kontrolować życie aktora, kiedy ten był zaangażowany w kręcenie "Jackass". Bam powiedział, że "Jackass 4" zmieniło jego życie w trwające półtora roku piekło. Aktor twierdzi, że musiał brać antydepresanty podczas nagrywania poprzednich części komediowych filmów.

trwa ładowanie posta...

– Napisałem im tak wiele pomysłów, ale skoro nie ma mnie w filmie, a oni wykorzystują moje idee, to jak myślicie, że będę się czuł? – żali się aktor w dramatycznym klipie, jaki pojawił się na jego koncie na Instagramie. Bam nie powiedział jednak, dlaczego producenci "Jackass 4" mieli go wyrzucić z projektu.

Mimo że Margera twierdzi, iż został wykluczony z produkcji filmu o pranksterach, w serwisie IMDb wciąż widnieje na liście aktorów występujących w 4. części "Jackass". Serwis "New York Post" poprosił twórców i obsadę "Jackass 4" o komentarz w sprawie rewelacji ujawnionych przez Bama Margerę, ale póki co nikt w tej sprawie się nie wypowiedział.

"Jackass 4" – kiedy premiera?

Czwarta część przygód szalonych żartownisiów ma mieć premierę 3 września 2021 roku (źródło: Filmweb). Na ekranach ponownie zobaczymy chore akcje w wykonaniu Johnny'ego Knoxville'a oraz Steve-O. Już na starcie kręcenia materiału do "Jakckass 4" doszło do wypadku – Johnny Knoxville i Steve-O zranili się, kiedy wyposażeni w ekwipunek wskoczyli na stacjonarną bieżnię, która działała na pełnej mocy.

Jackass: The Movie (2002) Official Trailer # 1 - Johnny Knoxville HD

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5