pop-qultura
Patoyoutuber tłumaczy, dlaczego pomagał Kamerzyście. Śmiać się czy płakać?
Johnny Depp

Johnny Depp do fanów: "Nadchodzą lepsze czasy"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.12.2020 09:52

Filmowy Jack Sparrow uaktywnił się w mediach społecznościowych, gdzie podzielił się z fanami przemyśleniami z okazji świąt i nowego roku. Aktor ma nadzieję, że w 2021 rok przyniesie mu więcej szczęścia.

bDYNmyEP

Powiedzieć, że miniony rok był najgorszym w życiu hollywoodzkiego aktora, to jak nic nie powiedzieć. Filmowy Jack Sparrow spędził mnóstwo czasu na sądowych rozprawach, walcząc o dobre imię w sprawie przeciwko dziennikowi "The Sun". Gazeta nazwała Deppa "damskim bokserem". Mężczyzna pozwał wydawcę i autora artykułu, starając się odeprzeć zarzuty o znęcanie się nad byłą żoną, Amber Heard.

Niestety – dla Johnny’ego Deppa – sędzia orzekł, iż treść artykułu w brytyjskiej gazecie jest zgodna z prawdą. W związku Deppa z Heard miało często dochodzić do stosowania fizycznej przemocy. W efekcie rozprawy do Deppa przylgnęła łatka drugiego Harveya Weinsteina, a jego kariera aktorska legła w gruzach. Johnny został wyrzucony z 3. części "Fantastycznych zwierząt" i z "Piratów z Karaibów".

Oświadczenie Johnny'ego Deppa na Instagramie

27 grudnia 2020 roku na instagramowym profilu Deppa pojawił się nowy post. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym on i wokalista zespołu The Pogues, Shane MacGowan, siedzą przed kontuarem w jakimś barze. Fotografia pochodzi z planu filmowego dokumentu "Crock of Gold", którego producentem jest Depp.

Miniony rok był trudny dla wielu ludzi. Nadchodzą lepsze czasy. Życzę wszystkim wesołych świąt! Mam dla was wiele miłości i szacunku. Niezmiennie, JD.

- Johnny Depp

Co myślicie o gwiazdorze Hollywood? Czy uda mu się wrócić do aktorskiego panteonu? Czy jego przyszłość w branży filmowej jest definitywnie skreślona?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Gonciarz sfilmował materiał twardszy niż diament. To Marta Linkiewicz