Fernando Franco De Oliveira

Chce wyglądać jak ork, ludzie widzą w nim satanistę. "Mam Boga w sercu"

Źródło zdjęć: © Fernando Franco De Oliveira / Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.09.2021 16:10

Kiedy Fernando de Oliveira bierze prysznic, woda wlewa się do dziury w miejscu twarzy, gdzie miał nos. Mężczyzna narzeka, że jest to dla niego bolesne. Dlaczego poddał się tak radykalnym modyfikacjom ciała?

Fernando de Oliveira poddał się szeregowi operacji, które radykalnie zmodyfikowały jego ciało. Mężczyzna ma obcięty nos oraz usunięte fragmenty uszu. Ponadto de Oliveira wszczepił sobie implanty rogów w czoło i pod oczami, rozciął język, zastąpił zęby protezą kłów wampira, wstrzyknął czarny atrament w gałki oczne oraz wytatuował 99% powierzchni swojego ciała.

De Oliveira prowadzi studio tatuażu w mieście Tatui na południu Brazylii, 150 km na zachód od Sao Paulo. Mężczyzna jest uznawany za najbardziej wytatuowanego człowieka w Brazylii - zgodnie z rankingiem RankBrasil (organizacja podobna do Księgi Rekordów Guinnessa, ale działająca w Ameryce Łacińskiej). Jako swoje inspiracje wymienia obrazy przedstawiające czaszki oraz orków z "Władcy Pierścieni" J.R.R. Tolkiena.

trwa ładowanie posta...

Tatuażysta o statusie celebryty

De Oliveira zdaje sobie sprawę, że przyciąga uwagę. - W pewnym sensie jestem główną atrakcją swojego studia - powiedział dla CTVNews.ca, dodając, że klienci uwielbiają jego wygląd, a przechodnie często zatrzymują się, aby zrobić z nim selfie. - Około siedemdziesiąt procent ludzi, którzy widzą mnie na ulicy, chce zrobić ze mną zdjęcie i uważa, że jestem interesujący.

trwa ładowanie posta...

Mężczyzna twierdzi, że chociaż on sam przyciąga spojrzenia nieznajomych, to przyjaciele i rodzina nie są już zszokowani jego wyglądem. - Zdążyli się już przyzwyczaić - mówi tatuażysta, dodając, że bliscy potrzebowali dużo czasu, aby zaakceptować jego wygląd. - Kiedy po raz pierwszy pokazałem, jak się wytatuowałem i zrobiłem modyfikacje, dla rodziny to był szok.

trwa ładowanie posta...

Bolesna przemiana

De Oliveira zaczął swoją przemianę w 2006 roku. Zaczął pokrywać swoje ciało tatuażami przedstawiającymi smoki, klauny, buldogi i inne stworzenia. O ośmiu latach, które mężczyzna spędził na tatuowaniu swojego ciała, mówi jako o "zdecydowanie najbardziej bolesnym doświadczeniu, przez które przeszedłem".

trwa ładowanie posta...

Tatuażysta twierdzi, że nie przejmuje się tym, co myślą o nim inni ludzie. Wiele osób uważa go albo za satanistę, albo za wcielenie samego diabła, ponieważ wygląda na kogoś przerażającego. - Prawda jest zupełnie inna - mówi de Oliveira. - Mam Boga w sercu.

trwa ładowanie posta...

De Oliveira mówi, że jego transformacja nie jest kompletna. Ma nadzieję, że uda mu się zwęzić linię szczęki, pozbyć nadmiaru skóry z głowy oraz przyczepić więcej rogów do głowy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3