Jenna Ortega i Aubrey Plaza na SAG 2023

Viralowy filmik z Jenną Ortegą i Aubrey Plazą. Fani chcą nowego filmu

Źródło zdjęć: © Netflix, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,27.02.2023 11:30

Jenna Ortega i Aubrey Plaza pojawiły się na rozdaniu nagród SAG, zapowiadając jedną z kategorii. Nagranie z ich rozmowy już stało się viralem, a internauci domagają się nowego filmu.

W niedzielę 26 lutego na kanale Netflix na YouTube mogliśmy oglądać rozdanie nagród SAG, czyli Gildii Aktorów Ekranowych. To jedno z ważniejszych wydarzeń w branży filmowej i telewizyjnej odbyło się już po raz 29., a na czerwonym dywanie pojawiły się same największe gwiazdy w tym Zendaya i Jennifer Coolidge.

Uwaga wszystkich była jednak skupiona na Jennie Ortedze, znanej z serialu "Wednesday". Aktorka pojawiła się na scenie, by z Aubrey Plazą z "Białego Lotosu" wręczyć jedną z nagród. Nagranie z ich wystąpienia szybko stało się viralem, a internauci uważają, że to najlepsza rzecz, jaka spotkała nas w tym roku.

SAG 2023 wygrani

26 lutego na ceremonii w Fairmont Century Plaza w Los Angeles dowiedzieliśmy się, kogo w tym roku postanowiło nagrodzić jury SAG. Gildia Aktorów Ekranowych najważniejszą nagrodę za najlepszy filmowy zespół aktorski postanowiła przyznać "Wszystko wszędzie naraz". To nie jedyny sukces tej produkcji. Najlepszym aktorem drugoplanowym według SAG był aktor z tego filmu, czyli Ke Huy Quan. Tym samym Ke przeszedł do historii, bo jest pierwszym aktorem z Azji, który otrzymał statuetkę w tej kategorii.

Jeśli chodzi o seriale, to jedno z większych wyróżnień przypadło "Białemu Lotosowi". Serial zgarnął nagrodę w kategorii najlepszy zespół aktorski w serialu dramatycznym. Jedna z aktorek z tego serialu pojawiła się na scenie z Jenną Ortegą.

The 29th Annual Screen Actors Guild Awards

Jenna Ortega i Aubrey Plaza

Jenna Ortega i Aubrey Plaza na SAG 2023 pojawiły się, by wyczytać zwycięzcę w kategorii najlepszego aktora w filmie telewizyjnym lub miniserialu (wygrał Sam Elliott za "1883"). Dziewczyny skradły serca publiczności swoim bardzo "poważnym" i zabawnym wystąpieniem. Nabijały się m.in. z tego, że są do siebie podobne.

- Nie wiem, dlaczego połączyli nas w parę - powiedział Plaza, marszcząc brwi, po 10 sekundach milczenia. Ortega się z nią zgodziła i przyznała, że nie mają ze sobą niczego wspólnego.

Plaza dodała, że dziewczyny powinny znaleźć osoby, które są za to odpowiedzialne, a chwilę później aktorki razem wyrecytowały: "I przekląć ich rodziny, a potem patrzeć, jak klątwa ściga ich ród przez następnych siedem pokoleń".

Jenna Ortega and Aubrey Plaza Are Twinning 🖤🖤 #shorts

Film z wystąpienia Aubrey Plazy i Jenny Ortegi szybko stał się viralem. Według internautów aktorki mają niesamowitą chemię i koniecznie powinny znaleźć się razem w jakiejś produkcji. Kto wie, może jakaś platforma weźmie sobie sugestie widzów do serca?

"Ktokolwiek połączył dziewczyny, zasługuje na podwyżkę #SAGAwards" - stwierdził użytkownik.

"Umieśćmy Aubrey Plazę i Jennę Ortegę w jednym filmie. Teraz" - apelowała inna osoba.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0