popkultura
Cancel culture w wykonaniu Szafarowicza. Atakuje "Zieloną granicę" Holland
“Wiedźmin”, sezon 3: Plotki mówią o kręceniu ważnej sceny z książek

"Wiedźmin", sezon 3. Nadchodzi ważny wątek z książek?

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,27.03.2022 14:30

Zdjęcia do serialu "Wiedźmin" sezon 3 rozpoczęły się chwilę temu. Jak donoszą niektóre portale, prawdopodobnie teraz kręcona jest ważna scena z książek i gier. O co chodzi - i skąd możemy przypuszczać, że to się teraz dzieje?

Trzeci sezon "Wiedźmina" na Netflixie zbliża się wielkimi krokami. Po dobrze przyjętym pierwszym i dość miernym drugim, trzeci ma przynieść "więcej elementów z książek". A raczej Henry Cavill tego chce. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że obecnie prawdopodobnie jest kręcona ważna scena.

Ulubione wydarzenie w 3. sezonie Wiedźmina?

Uwaga, ta część może zawierać spoilery z "Wiedźmina", sezonu 3. Dlatego czujcie się ostrzeżeni. Jeżeli nie czytaliście książek lub nie graliście w gry z naszej rodzimej serii i nie chcecie zepsuć sobie fabuły - przestańcie czytać ten tekst.

Wydarzenie, o którym mowa, to Beltane (lub inaczej Belleteyn). Odpowiednik prawdziwego pogańskiego święta płodności, które do dziś obchodzone jest 1 maja. Obwieszcza ono zakończenie zimy i "początek nowego" - stąd wątek płodności.

W 1. sezonie "Wiedźmina" zabrakło tego wątku, a została jednie wspomniana nazwa Belleteyn. Fanowski portal Redanin Intelligence miał się dowiedzieć, że Geralt, Yennefer i Ciri wezmą udział w tym święcie już na początku 3. sezonu. Całość prawdopodobnie będzie wyglądała inaczej niż w książkach - wszystko zależy od twórców i kierunku, który obiorą.

Kiedy zobaczymy "Wiedźmin" sezon 3?

Mówi się, że produkcja nowego "Wiedźmina" ma potrwać od marca do września 2022 roku. Premiera poprzednich sezonów nastąpiła w grudniu, odpowiednio 2019 i 2021 r. dla pierwszego i drugiego. W 2022 r. mamy dostać jeszcze spin-offa "Blood Origin", który będzie prequelem do głównej serii.

The Witcher: Blood Origin | Post-Credits Teaser | Netflix

Źródło: Redanin Intelligence

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Elijah Wood jak Gollum. Upiorna przemiana do "The Toxic Avenger"