trendy
Google będzie miało swój ChatGPT. Kiedy się pojawi?
Laura Ashley

Weganka Laura Ashley nie myje włosów od 6 lat i twierdzi, że to najlepszy sposób na idealną fryzurę

Źródło zdjęć: © TikTok, veggieshredder Laura Ashley
Anna RusakAnna Rusak,17.02.2022 15:17

Musicie wyrzucić wszystkie swoje szampony i odżywki. Gdy poznacie Laurę Ashley, zrozumiecie, że w ogóle ich nie potrzebujecie. Tiktokerka nie myje swoich włosów od 6 lat i twierdzi, że dzięki temu są w świetnej kondycji.

Kiedy ostatnio myliście włosy? Wczoraj? Myślicie, że jesteście dobrzy we włosing? To szybko zmienicie zdanie, gdy poznacie Laurę Ashley, która na swoim TikToku dzieli się sekretem na świetną kondycję włosów.

Jeśli zastanawiacie się, jakich szamponów używa, czy stosuje metodę OMO i czy jej sposób sprawdzi się przy każdej porowatości włosów, to możecie już porzucić te rozważania. Ashley od 6 lat po prostu nie myje swoich włosów.

Nie myje włosów od 6 lat i twierdzi, że dzięki temu są w świetnym stanie

W zasadzie można powiedzieć, że nie myje ich w standardowy sposób. Dziewczyna sześć lat temu porzuciła wszystkie szampony do włosów i odżywki. Teraz stawia na wodę i odrobinę olejków.

trwa ładowanie posta...

TikTokerka twierdzi, że nie musimy posiłkować się tymi wszystkimi chemicznymi substancjami z supermarketów. Jeśli sama trafia na produkt, którego składu nie potrafi nawet wymówić, to trzyma się od niego z daleka. Dodaje, że włosy sprawiają, że ludzie częściej ją komplementują i nikt jeszcze nie zarzucił jej, że śmierdzi.

Jak dbać o włosy bez szamponu?

Ashley dzieli się swoją historią i sposobami na idealne włosy na TikToku. Zdradziła nawet, że dzięki temu, że porzuciła szampony, jej proste włosy nagle zaczęły się kręcić. Mówi też, że sama zaczynała od mycia włosów domowymi metodami.

Najpierw używała np. octu jabłkowego, ale z biegiem czasu porzuciła te naturalne metody na rzecz zwykłej wody. Okazjonalnie robi sobie jeszcze domową maskę do włosów. Dodaje też, że duży wpływ na kondycję jej skóry głowy miała dieta (Ashley jest weganką).


Myślę, że spora część ludzi próbowała zrezygnować z szamponu i robiła to przez miesiąc lub dwa, po czym dochodziła do wniosku, że ich włosy są okropne. To przeszkoda, którą trzeba pokonać. […] Wiele problemów z włosami wynika z diety.

trwa ładowanie posta...

Czy to opcja dla wszystkich?

Dziewczyna zachęca do skorzystania z jej wskazówek i przekonuje, że dzięki tej metodzie można uzyskać naprawdę świetną fryzurę. Musicie jednak pamiętać, że dużo może też zależeć od typu waszych włosów. Najprawdopodobniej nie wszyscy uzyskamy takie same efekty jak Ashley.

W każdym razie "niemycie" nie jest nowym trendem, który wymyśliła tiktokerka. Przypominamy np. o takim Jake’u Gyllenhaalu, który w zeszłym roku twierdził, że niemycie się dobrze wpływa na pielęgnację skóry.

Źródło: NYPost

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 72
  • emoji smutek - liczba głosów: 17
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 37
Kasja,zgłoś
Po prostu mnie zamurowało! nie myć włosów przez 6 lat?! To znaczy ona tak to nazwała, ponieważ jeżeli myje włosy wodą i olejkami to się liczy.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Lucky Girl Syndrome opanowało TikToka. Przepis na szczęście?