Bedoes wybrał kolor włosów fance. Dołączył do trendu?

Bedoes wybrał kolor włosów fance. Dołączył do trendu?

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
05.04.2024 16:30

Borys Przybylski, znany jako "Bedoes 2115", dołączył do popularnego trendu. Raper odpowiedział na komentarz fanki, a następnie wybrał kolor, na jaki ma pofarbować włosy. Dziewczyna się zgodziła i już niedługo ma zaprezentować się w nowej fryzurze. Jaki kolor farby artysta wybrał Bedoesiarze?

Borys Przybylski, działający pod pseudonimem "Bedoes 2115", to popularny polski raper. Artysta znany jest z piosenek "Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach", "DRESSCODE" czy "BEDOESIARA". W przeszłości należał do wytwórni SBM Label. Bedoes obecnie działa w labelu 2115, którego jest założycielem. Dawniej współpracował z twórcami takimi jak: Solar, Białas, White 2115, Blacha, Taco Hemingway, Lanek, Young Multi czy Quebonafide. Raper na swoim koncie ma aż pięć albumów studyjnych.

trwa ładowanie posta...

Popularny trend na TikToku

Na TikToku panuje popularny trend, w którym znani artyści, aktorzy czy inne gwiazdy z showbiznesu decydują o tym, co ich fani mają zrobić. Pod filmikami opublikowanymi przez sławne osobistości często pojawiają się komentarze o treści: "Jak odpowiesz na mój komentarz, to przefarbuję sobie włosy na wybrany przez ciebie kolor" lub "Jak odpowiesz na mój komentarz, to zrobię sobie tatuaż, jaki mi wybierzesz". Masa celebrytów decyduje się dołączyć do zabawy i odpowiada na zaczepki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Bedoes 2115 wybrał kolor, na jaki ma przefarbować się jego fanka

4 kwietnia do trendu dołączył Bedoes. Raper odpowiedział na komentarz fance, która napisała: "Jak Bedoes odpowie, to farbuję włosy na wybrany kolor przez niego". Nagrał filmik, w którym wyznaje: "uważam, że naturalny kolor jest najlepszy, jeśli chodzi o włosy, bo nie niszczysz sobie włosów". W dalszej części nagrania nastąpił nagły zwrot akcji. Artysta przyznał, że ma to gdzieś i polecił przefarbować się fance na różowo.

trwa ładowanie posta...

Bedoesiara, nagrywająca pod nickiem "chciken_nugets", odpowiedziała na filmik idola: "dobra, za niedługo pokażę efekt na filmiku i oznaczę cię". Niecierpliwi fani zaczęli komentować jej tiktoki. 5 kwietnia ogłosiła, że jutro będzie miała farbę i opublikuje nagranie w różowych włosach.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0