IKEA

IKEA i ich torba DRÖMSÄCK to odpowiedź na wszelkie problemy. Tak twierdzi TikTok

Źródło zdjęć: © TikTok, IKEA
Anna RusakAnna Rusak,19.11.2021 15:15

Torba idealna nieistn… - powiedzieli ludzie, którzy kupili torbę DRÖMSÄCK w sieci IKEA. Na czym polega fenomen torby z IKEA, która podbija TikToka?

Kto by pomyślał, że jednym z największych hitów tej jesieni będzie… torba z sieci IKEA. Tak, dobrze czytacie i wcale nie chodzi o tę wielką, niebieską, idealną na zakupy i przeprowadzki niebieską torbę.

Najbardziej popularną torbą z sieci IKEA jest teraz… IKEA DRÖMSÄCK. Na TikToku znajdziecie mnóstwo filmików, w których użytkownicy zachwycają się "Ikea bag".

Co jest w niej takiego niezwykłego?

Z pozoru nic - to zwykła, oliwkowa, minimalistyczna torba. "Jak każda inna" - rzec można. Jednak gdy weźmiecie ją w dłonie, otworzycie lub zobaczycie filmiki prezentujące ją w całości, zrozumiecie, że to torba idealna.

trwa ładowanie posta...

A przynajmniej dla tych, którzy po prostu się w niej zakochali. Zakochali do tego stopnia, że dostanie jej teraz w sklepie graniczy z cudem (wiemy, sprawdzaliśmy). To może przejdźmy do podsumowania jej plusów?

Przede wszystkim zmieścicie w niej wszystko - laptopa, klucze, lunch, eko butelkę na wodę i zakupy. Dodatkowo, jeśli stwierdzicie, że jest wam trochę za ciężko, możecie ją zmienić w plecak. To bardzo przydatne rozwiązanie, o czym przekonał się każdy, kto takiej opcji wypróbował.

trwa ładowanie posta...

Cena też jest dość zachęcająca - to tylko 80 zł. Do tego tkanina, z której wykonana jest torba jest wodoodporna. W sumie brzmi jak idealne rozwiązanie dla studentów, prawda? W każdym razie TikTok jest zachwycony.

Są jakieś alternatywy?

Żeby nie było - podobne torby z opcją zmiany w plecak możecie znaleźć np. tutaj. Kanken, który osobiście bardzo polecam, też wypuścił serię plecaków z takim "torbowym" udogodnień, więc jeśli nie uda wam się zdobyć DRÖMSÄCK, możecie albo zadowolić się niebieską, kultową torbą, albo szukać czegoś innego.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0