tiktok trendy

Pato TikTok. Idiotyczne trendy i wyzwania

Źródło zdjęć: © Pixabay
Oliwier NytkoOliwier Nytko,05.09.2020 21:22

Kolejny “ciekawy” trend na TikToku? Ech, niestety to już standard. Niekiedy zachowania, które można stricte określić jako niepasujące do ogólnie przyjętych standardów, pojawiają się na tej platformie. Czyli w skrócie, idiotyczne zachowania z TikToka.

Dzisiaj będziecie mogli tutaj znaleźć zjawiska, które serio są złe. Szczególnie jeżeli mowa o miejsce, gdzie przebywa dość dużo młodych osób. Uwaga, niektóre z filmów/trendów mogą być dość niepokojące, niektóre mogą też dość brutalne. Dlatego podchodźcie do tej listy z rozwagą.

Penny challenge

Czy kiedykolwiek słyszeliście o tym, aby nie wkładać rzeczy do gniazdka elektrycznego? CÓŻ.

Na pewno musieliście. Jednak to wyzwanie jest na tyle idiotyczne, że znalazły się osoby, które dokonały… tego:

Tak, wkładanie monet w lukę utworzoną poprzez lekkie odciągnięcie ładowarki od gniazdka. Precyzując — tak, podczas ładowania. Co może pójść nie tak, podczas wykonywania tak idiotycznego czelendża?

Bright Eye Challenge

trwa ładowanie posta...

… czy wszystko może iść w jeszcze gorszym kierunku? W przypadku tego wyzwania prawdopodobnie gorzej już być nie może. W skrócie cały proces zakłada przyłożenie m.in. WYBIELACZA do oczu. Cóż, aby zapewnić jakiekolwiek bezpieczeństwo, wybielacz wkładamy do plastikowego woreczka. A po co to wszystko? Aby jedno oko wyglądało odrobinę jaśniej niż drugie.

Cereal Challenge

trwa ładowanie posta...

”Jeść prosto z buzi” - jeżeli to nie ma sensu jeszcze dla Was, to prawdopodobnie zaraz będzie mieć. Oto  c z e l e n d ż  który zakłada, abyśmy:

  1. Nasypali solidną ilość płatków do ust… drugiej osoby.
  2. Nalanie odpowiedniej ilości mleka, także do ust.
  3. … zjedzenie wszystkiego za pomocą łyżki, a jakże, prosto z gardła.

Co może pójść nie tak w tej sytuacji? Setka rzeczy. Pomijając fakt, iż jest to trochę niehigieniczne, jeden niewłaściwy ruch i druga osoba może się zadławić, można wybić nawet zęba… jest tego bardzo dużo. Nie, to nie jest najmądrzejsze wyzwanie.

Benadryl Challenge

Przedawkowanie tabletek przeciwalergicznych? Yup, oto kolejny trend na TikToku. Kiedyś był tylko niegroźny Harlem Shake, a teraz mamy umyślne branie tabletek z benadrylem, aby osiągnąć uczucie bycia na haju i halucynacje. 

Media donoszą, że pierwsza osoba już zmarła w maju przez ten idiotyczny challenge. Cokolwiek chcielibyście zrobić, przedawkowywanie leków jest prawdopodobnie najgłupszą rzeczą, którą można zrobić dla sławy na TikToku.

Throw in the Air Challenge

Masz znajomych, którzy lubią obrywać w łeb? Oto kolejny idiotyczny trend, który polega na zebraniu kilku(nastu) znajomych w okręgu i wyrzuceniu czegoś w powietrze ze środka okręgu. Wyzwanie polega na tym, aby nie ruszyć się podczas spadania owego przedmiotu na ziemię. Ktoś dostanie w głowę? OTO CZĘŚĆ ZABAWY!

Znacie jakieś inne idiotyczne trendy z TikToka?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 13
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 9