Sylwester Wardęga

Wardęga przyjmuje wyzwanie. Zawalczy z Kacprem Blonskym na Fame MMA 9!

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.02.2021 10:27

Starcie tytanów potwierdzone. Król YouTube'a zmierzy się z królem dramy. Sylwester Wardęga kontra Kacper Blonsky stoczą hitowy pojedynek na Fame MMA 9. Ładujcie manę!

Zapewne pamiętacie, jak w walce wieczoru podczas Fame MMA 8 Kacper Blonsky zmiażdżył Marcina Dubiela w klatce. A pamiętacie, jak największy polski crusher po zwycięstwie nad Dubielem ogłosił, kogo chce jako kolejnego przeciwnika? – Sylwek Wardęga następna walka – powiedział Blonsky do przeprowadzającego z nim wywiad reportera.

Włodarze Fame MMA długo czekali z potwierdzeniem, czy walka pomiędzy liderem Watahy a Blonskym się obędzie. Najpierw, 22 grudnia 2020 roku, prezes Fame'a ogłosił, że Wardęga pojawi się na najbliższej gali w roli zawodnika, ale nie wyjawił, kto będzie jego przeciwnikiem. Sylwek również nie chciał zdradzić z jakim wyzwaniem się zmierzy. Przez pewien czas w grę wchodził Reżyser Życia.

trwa ładowanie posta...

Sylwester Wardęga vs. Kacper Blonsky – walka na Fame MMA 9

4 lutego Sylwester Wardęga opublikował na swoim kanale filmik, który uciął wszelkie spekulacje. – Po długich negocjacjach z Fame MMA zgadzam się pomścić prankstera Dubiela i przyjąć wyzwanie – mówi Sylwek, ogłaszając, że on i Blonsky wejdą razem do klatki. Następnie dodaje: – Walka odbędzie się w kategorii do 77 kg. Oznacza to, że ja muszę sporo przytyć, więc prawdopodobnie będę ulany.

RE: KACPER BLONSKY

Nie możemy się doczekać tego pojedynku! Już w najbliższy weekend, 7 lutego, odbędzie się pierwsza konferencja Fame MMA przed marcową galą. Starcie tytanów odbędzie się 6 marca 2021 roku!

PS. Dowiedzcie się, kto według nas powinien walczyć na najbliższej gali Fame'a.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0