trendy
Cena Kanapki Drwala z McDonald's w 2022 roku będzie wyższa?
Fame MMA 10 przełożone! Kiedy odbędzie się gala?

Fame MMA 10 przełożone! "Robimy to z myślą o fanach"

Źródło zdjęć: © YouTube @Fame MMA / YouTube @Fame MMA
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.03.2021 10:57

10. gala Fame MMA nie odbędzie się 17 kwietnia, tak jak pierwotnie to zaplanowano. Włodarze federacji nie poinformowali jeszcze o nowym terminie jubileuszowej gali. W internecie pojawiły się już plotki na ten temat...

bGxvDBGX

13 marca Fame MMA opublikowało w swoich kanałach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowało obserwatorów, że jubileuszowa 10. gala nie odbędzie się 17 kwietnia, tylko w maju w bliżej nieokreślonym terminie. – Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME – czytamy w komunikacie. – [...] Poświęcimy ten czas na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę.

Przypomnijmy, że po ostatniej 9. gali Fame MMA w internecie mówi się głównie o problemach w transmisji eventu. Osoby, które wykupiły pakiet PPV, zgłaszały niemożność odbioru sygnału. Odtwarzacz zacinał się i raz na jakiś czas wyświetlała się czarna plansza z napisem "Błąd serwisu". Włodarze Fame'a nie wykluczają, że odpowiedzialnymi za problemy w transmisji mogą być hakerzy.

trwa ładowanie posta...

Pierwsza konferencja przed Fame MMA 10. przełożona!

W oświadczeniu, które opublikowało Fame MMA, dowiedzieliśmy się, że przełożona na późniejszy termin została nie tylko jubileuszowa gala. Opóźniona będzie również I Konferencja Fame MMA. Jak czytamy w komunikacie, odbędzie się ona dopiero 28 marca.

Włodarze informują, że dla wszystkich, którzy wykupili licencję na Fame MMA 9, zostanie udostępniona transmisja z gali Hype, nowego projektu Fame'a.

bGxvDBGZ

Czy zawodnik Fame MMA zdradził termin gali Fame MMA 10?

Mimo że potężni włodarze nie ujawnili jeszcze nowej daty Fame MMA 10... być może jeden z zawodników federacji przez przypadek ją wyjawił. Adrian "Polak" Polański, który podczas jubileuszowej edycji Fame'a zmierzy się w pojedynku z Dawidem Malczyńskim, napisał na Instagramie, że gala "zostaje przeniesiona o miesiąc później". Mogłoby to sugerować, że Fame MMA 10 odbędzie się w weekend 14-16 maja.

trwa ładowanie posta...

Sprawdźcie nasze domysły, kto może zmierzyć się podczas jubileuszowej edycji Fame MMA!

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Koniec trybu samolotowego? UE szykuje zmiany w branży lotniczej