Fame MMA 10 przełożone! Kiedy odbędzie się gala?

Fame MMA 10 przełożone! "Robimy to z myślą o fanach"

Źródło zdjęć: © YouTube @Fame MMA / YouTube @Fame MMA
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.03.2021 11:57

10. gala Fame MMA nie odbędzie się 17 kwietnia, tak jak pierwotnie to zaplanowano. Włodarze federacji nie poinformowali jeszcze o nowym terminie jubileuszowej gali. W internecie pojawiły się już plotki na ten temat...

13 marca Fame MMA opublikowało w swoich kanałach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformowało obserwatorów, że jubileuszowa 10. gala nie odbędzie się 17 kwietnia, tylko w maju w bliżej nieokreślonym terminie. – Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME – czytamy w komunikacie. – [...] Poświęcimy ten czas na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę.

Przypomnijmy, że po ostatniej 9. gali Fame MMA w internecie mówi się głównie o problemach w transmisji eventu. Osoby, które wykupiły pakiet PPV, zgłaszały niemożność odbioru sygnału. Odtwarzacz zacinał się i raz na jakiś czas wyświetlała się czarna plansza z napisem "Błąd serwisu". Włodarze Fame'a nie wykluczają, że odpowiedzialnymi za problemy w transmisji mogą być hakerzy.

trwa ładowanie posta...

Pierwsza konferencja przed Fame MMA 10. przełożona!

W oświadczeniu, które opublikowało Fame MMA, dowiedzieliśmy się, że przełożona na późniejszy termin została nie tylko jubileuszowa gala. Opóźniona będzie również I Konferencja Fame MMA. Jak czytamy w komunikacie, odbędzie się ona dopiero 28 marca.

Włodarze informują, że dla wszystkich, którzy wykupili licencję na Fame MMA 9, zostanie udostępniona transmisja z gali Hype, nowego projektu Fame'a.

Czy zawodnik Fame MMA zdradził termin gali Fame MMA 10?

Mimo że potężni włodarze nie ujawnili jeszcze nowej daty Fame MMA 10... być może jeden z zawodników federacji przez przypadek ją wyjawił. Adrian "Polak" Polański, który podczas jubileuszowej edycji Fame'a zmierzy się w pojedynku z Dawidem Malczyńskim, napisał na Instagramie, że gala "zostaje przeniesiona o miesiąc później". Mogłoby to sugerować, że Fame MMA 10 odbędzie się w weekend 14-16 maja.

trwa ładowanie posta...

Sprawdźcie nasze domysły, kto może zmierzyć się podczas jubileuszowej edycji Fame MMA!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1