Millie Bobby Brown wystąpiła w Hell's Kitchen w wieku 10 lat!

Urocza Millie Bobby Brown wystąpiła w "Hell's Kitchen"... w wieku 10 lat!

Źródło zdjęć: © Instagram @milliebobbybrown / Instagram @milliebobbybrown
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.03.2021 14:18

Co kryje się zakamarkach internetu? Tiktokerzy dokopali się do prawdziwej perełki – fragmentu "Hell's Kitchen", w którym występuje Millie Bobby Brown jeszcze zanim została gwiazdą "Stranger Things". To trzeba zobaczyć!

Myślicie, że kariera Millie Bobby Brown na dużym ekranie zaczęła się od roli Jedenastki w "Stranger Things"? Nic bardziej mylnego! Możecie być zaskoczeni tym, co zaraz przeczytacie, ale aktorka Netflixa wystąpiła przed szeroką publicznością... już w wieku 10 lat! Niedawno użytkownicy TikToka odnaleźli klip, na którym widzimy młodziutką Millie w pewnym popularnym programie telewizyjnym.

Millie Bobby Brown pojawiła się w "Hell's Kitchen" dwa lata przed tym, jak wcieliła się w rolę Jedenastki w "Stranger Things". Jeśli zastanawiacie się, czym jest "Hell's Kitchen", to jest to amerykańskie reality show, którego uczestnicy pracują w tytułowej "piekielnej kuchni" pod okiem wiecznie wkurzonego, niezadowolonego, poirytowanego Gordona Ramsaya. Co robiła tam Millie Bobby Brown?!

trwa ładowanie posta...

Millie Bobby Brown w "Hell's Kitchen"

Gwiazda Netflixa pojawiła się w 15. sezonie "Hell's Kitchen" nie jako uczestniczka, ale jako gość w restauracji. 10-letnia wówczas Millie została przedstawiona jako aktorka z serialu "Intruders". W klipie widzimy, jak dziewczynka chichocze słodko, zamawiając kanapkę z tostem serowym, podczas gdy szefowa kuchni pyta ją, czy Millie pochodzi z Anglii (aktorka wychowywała się w Bournemouth w UK).

Internet odkopał filmik, w którym gwiazda Netflixa występuje w kulinarnym show

W niespełna 30-sekundowym klipie Millie Bobby Brown chwali się swoim bezbłędnym amerykańskim akcentem. Generalnie dziewczynka jest niesamowicie uprzejma i miła względem uczestniczek "Hell's Kitchen". Widać, że ma jeszcze długie, kręcone włosy, co oznacza, że klip powstał na długo przed tym, jak musiała ogolić głowę do roli Jedenastki. Filmik z 10-letnią Millie linkuję poniżej na YouTube!

10 YEAR OLD MILLIE BOBBY BROWN ON HELLS KITCHEN!

Skoro jesteśmy w temacie gwiazd młodego pokolenia, na pewno skaczecie z radości na wieść, że słynny film z Julią Wieniawą w roli głównej otrzyma drugą część.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2