Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją 2? Dostaniemy sequel

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją 2: dostaniemy sequel filmu z Julią Wieniawą 👻

Źródło zdjęć: © Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,18.03.2021 19:00

O tak, Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją 2 może zawitać na nasze telewizory, komputery i komórki w najbliższych miesiącach lub latach. Reżyser oficjalnie potwierdził jedną z najbardziej elektryzujących informacji ostatnich dni.

Ostatni wywiad reżysera filmu Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją, Jana Belcla przeszedł odrobinę niezauważony w naszych mediach. Jednak to, co Jan ujawniły w wywiadzie jest bombą dla każdego, kto stał się fanem tego dość głośnego filmu z m.in. Julią Wieniawą w roli głównej.

Wiadomo, recenzje były bardzo mieszane. Nawet na naszej stronie, Zosia… nie była największą fanką tego dzieła, co możecie przeczytać tutaj. Jednak ja, znalazłem kilka pozytywów w dziele Jana Belcla. A co on uważa o krytycznych recenzjach?

To wielka frajda, zwłaszcza że krytycy są tak poróżnieni. Niektórzy kochają ten film, inni go nienawidzą. Wyciągam z tego wnioski. Mogę wykorzystać ich przemyślenia w sequelu lub w przyszłym projekcie.

Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją 2 powstaje?

Czyżby Jan chciał skorzystać z opinii krytyków w sequelu… ale na pewno kontynuacji? Czy jesteśmy świadkami zapowiedzi Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją 2? Albo Moi Ostatni Przyjaciele Nie Żyją?* Wychodzi na to że kontynuacja to nic innego, jak pewnik:

Netflix chciałby zrobić sequel. Już podczas kręcenia pierwszego filmu miałem wiele pomysłów na to, co mogłoby się wydarzyć, więc teraz powoli pracuję nad historią do następnego filmu. Jest kilka osób, które wciąż żyją i bardzo chciałbym kontynuować ich historie. Chcę też pokazać wpływ, jaki ta masakra wywarła na bliskich im ludzi i na Polskę.

*Jeżeli ten tytuł przejdzie, to proszę o wspominkę w napisach końcowych.

Inne projekty reżysera filmu?

Zapowiada się także na to, że Jan w przyszłości będzie chciał nakręcić film anglojęzyczny:

Moim głównym celem jest zrobienie filmu po angielsku, ponieważ jest to tak uniwersalny język. Chciałbym pracować w Ameryce, aby wydać coś po angielsku, żeby to przyciągnęło światową publiczność

Jeszcze więcej informacji o reżyserze Wszyscy Moi Przyjaciele Nie Żyją możecie przeczytać w wywiadzie z Hollywood Insider.

Nie chcecie sequela do tego filmu? Może przeczytajcie tekst Kuby o mądrym 4-latku i Davidzie Attenborough!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 26
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 7
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 13
Sommers,zgłoś
Super 😻
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się