popkultura
Kontrowersje wokół K-POP Stars Festival. Internauci ostrzegają
Millie Bobbie Brown - seksualizacja aktorek

Oblechy z Reddita odliczały dni aż Millie Bobby Brown skończy 18 lat i będzie "legalna"

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.02.2022 15:15

Gwiazda "Stranger Things" osiągnęła pełnoletność. Na ten dzień czekała spora grupa internautów, która stworzyła na ten temat dedykowaną grupę na Reddicie. Powstała ona wyłącznie po to, aby wymieniać się nagimi zdjęciami Millie Bobby Brown.

bGygKcVv

Millie Bobby Brown jest jedną z najsłynniejszych gwiazd młodego pokolenia, która zdobyła sławę dzięki roli w serialu Netflixa Stranger Things. Dziewczyna była wielokrotnie nagradzana za swój talent aktorski, a w 2018 roku trafiła na listę 100 najbardziej wpływowych osób według magazynu Time. Krótko mówiąc - w wieku 18 lat Millie miała wiele powodów do świętowania.

Przy okazji osiągnięcia pełnoletności przez Millie Bobby Brown powróciliśmy do wieczne żywego problemu, czyli seksualizacji kobiecego ciała. Fani młodej aktorki odkryli, że przed jej 18. urodzinami na Reddicie zaczęły pojawiać się grupki z treściami dla dorosłych, które miały zostać otwarte w dniu, gdy gwiazda Netflixa osiągnie pełnoletność.

trwa ładowanie posta...

Użytkownicy Reddita na tropie zdjęć nagiej 18-latki

Kto dołączał do tych społeczności, robił to w jednym celu. Grupy powstały po to, aby

udostępniać erotyczne zdjęcia aktorki, gdy ukończy 18 lat. Społeczność jest poświęcona wyłącznie seksualnym zdjęciom Millie, która jeszcze przez tydzień jest nieletnia, ale już teraz tysiące użytkowników czekają aż zmieni się jej wiek.

Grupy nt. Millie Bobby Brown
Grupy nt. Millie Bobby Brown (Reddit)

Fani aktorki zgłosili grupy do administracji Reddita, w rezultacie czego społeczności zostały usunięte.

bGygKcVx

Zamiast osoby, obiekt fantazji

Niestety, ale zjawisko seksualizacji 18-letniej Millie dotyczy nie tylko Reddita. Zagraniczne media zauważyły, że w dniu, kiedy aktorka osiągnęła pełnoletność, na jej Instagramie pojawiło się wiele obleśnych komentarzy oceniających wygląd dziewczyny lub emotikonów o dwuznacznym charakterze.

Millie nie była pierwszą gwiazdą, której internauci odliczali dni aż osiągnie pełnoletność. Z podobnym zjawiskiem spotkały się Mara Wilson, Britney Spears, Emma Watson, Mary-Kate i Ashley Olsen oraz Hilary Duff.

Obrzydliwe. Ohydne. Obleśnie. Jak inaczej skomentować zjawisko seksualizacji młodych aktorek?

trwa ładowanie posta...

Źródło: BuzzFeed News

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Emily w Paryżu". Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie