trendy
Jeśli Uberem kieruje osoba niebinarna lub kobieta, może odmówić kursu mężczyźnie
Lay's KFC

Upolowaliśmy limitowane Lay's KFC. Smak rozczaruje fanów fast foodu

Źródło zdjęć: © Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.11.2021 10:42

Na sklepowych półkach pojawy się nowe limitowane chipsy Lay's, które są inspirowane smakiem kurczaka z KFC. Wszystko, co warto o nich wiedzieć, opisaliśmy w naszej recenzji.

bFFvdBkj

Bądźmy ze sobą szczerzy - raz na jakiś czas wszyscy uwielbiamy zjeść tłustą przekąskę albo skoczyć do fast foodu. Absolutnie nie zamierzam oceniać, czy to jest dobre, czy złe. Opowiem swoje wrażenia po spróbowaniu produktu, który w teorii powinien przypaść do gustu zarówno miłośnikom przekąsek, jak i fast foodów - chipsów Lay's inspirowanych smakiem kurczaka z KFC.

Chipsy Lay's KFC zadebiutowały w Polsce 22 listopada 2021 roku i wzbudziły ogromne zainteresowanie w internecie. Najczęściej padające pytania, to gdzie je kupićjak smakują? Wszystkiego dowiecie się w naszej recenzji! Warto, abyście wiedzieli, że biorąc pod uwagę rynek globalny, Lay's KFC nie są żadną nowością. Produkt był wcześniej dostępny m.in. w Belgii, Anglii, Holandii, Niemczech.

bFFvdBkl

Lay's KFC - jak smakują?

No to teraz konkrety. Nowe limitowane Lay'sy smakują jak upieczone ziemniaki z pieprzem. Smak kurczaka jest niezwykle słabo wyczuwalny, prawie wcale, i to jest duże rozczarowanie, bo tematyczne opakowanie sugeruje inne doświadczenie. Pikantność jest na umiarkowanym poziomie. Struktura chipsa przypomina coś pomiędzy zwykłymi Lay'sami a Lay'sami Ovenbaked.

Chipsy wchodzą jak każda inna słona przekąska, szału nie ma, solidne 5/10.

Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić?
Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)
Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić?
Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)
Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić?
Lay's KFC - jak smakują? Gdzie kupić? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)

Podczas testowania nowych limitowanych Lay'sów z nostalgią wspominałem niegdyś popularne Lay's Kurczak z przyprawami. W tamtym przypadku smak i zapach kurczaka były niezwykle intensywne - szkoda, że Lay's KFC nie zbliżyły się poziomem do swojego odpowiednika sprzed kilku lat.

Gdzie kupić Lay's KFC?

Lay'sy inspirowane smakiem kurczaka z KFC nie są dostępne w każdym sklepie. Jak informuje serwis @foodnewspolska, produkt będzie do kupienia w dwóch sieciach:

  • Lidl w cenie 5,99 zł za opakowanie 230 g (od poniedziałku 22 listopada)
  • Żabka w cenie 4,99 zł za opakowanie 140 g (od środy 24 listopada)
Lay's KFC
Lay's KFC (Lidl)

Zamierzacie wybrać się do sklepu, aby upolować nowe Lay'sy? A może próbowaliście innych limitowanych produktów, które powstały we współpracy fast foodów z innymi markami np. zestawu Maty?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
UFO istnieje? Kongres odkrywa tajemnice Pentagonu i streamuje na YouTube