ludzie
James Charles podpadł YouTube'owi – został zdemonetyzowany
Monolity

UFO czy prank stulecia? Teorie o monolitach

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.12.2020 12:39

Nie wierzcie w to, co o tajemniczych monolitach piszą na Twitterze czy Reddicie. Oni są opłaceni przez Tamtych. To my przedstawimy Wam kilka teorii, spośród których jedna na pewno jest wyjaśnieniem zagadki, którą od kilku dni żyje świat.

bDUuHOpv

Jeśli ktoś ostatni tydzień spędził w śpiączce, przypominamy, że znajdujemy się w przededniu inwazji obcych. Najpierw w Utah, potem w Rumunii, a teraz w Kalifornii pojawiły się dziwne konstrukcje niewiadomego pochodzenia. Są to monolity, które przypominają rekwizyty ukradzione z planu "2001: Odyseja kosmiczna" Stanleya Kubricka. A jak jest naprawdę? My Wam powiemy.

Poniżej zebraliśmy kilka teorii, które wyjaśniają zagadkę monolitów. Nigdzie indziej nie spotkacie się z tak wnikliwym dziennikarskim śledztwem. Dotarliśmy do świadków, którzy są niewygodni dla mainstreamowych mediów, dlatego nie ujawniamy danych naszych informatorów w obawie o ich życie. Czytajcie na własną odpowiedzialność. Prawda Was wyzwoli.

bDUuHOpx

Za monolity odpowiadają psychofani "2001: Odysei kosmicznej" Kubricka

W 1968 roku Stanley Kubrick wyreżyserował arcydzieło kina science fiction, film "2001: Odyseja kosmiczna". Jednym z najbardziej zagadkowych motywów w tejże produkcji był czarny monolit, który ukazywał się podczas przełomowych momentów w filmie. Cóż, jakaś grupka psychofanów "Odysei…" zrobiła zrzutkę i porozstawiała w różnych częściach świata monolity, aby przypomnieć ludziom, że Kubrick był cool.

2001: A SPACE ODYSSEY - Trailer

Monolity to artefakty obcych

Wreszcie mamy dowody, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obcy odwiedzili naszą planetę i pozostawili ślady swojej obecności w postaci monolitów. Konstrukcje zbierają dane na temat ludzkości i wysyłają je poprzez galaktycznego Bluetootha na statek matkę. Spokojnie, bo gdy tylko kosmici odkryją, że używamy TikToka, natychmiast wyczyszczą sobie pamięć, byle tylko zapomnieć o naszym marnym losie.

Na żartach się nie znacie?

W 2020 roku wszyscy spoważnieliśmy. Nie tylko przez pandemię, ale i dlatego, że Jacek Sasin… wiadomo, co zrobił. Ktoś postanowił zaradzić globalnej depresji i powygłupiać się, umieszczając w randomowych miejscach na świecie stalowe monolity. Dzięki temu zapomnimy na chwilę o kryzysie i o przewalonych na wybory 70 milionach. Po świętach autorzy projektu ujawnią się słowami "It’s a PRANK, world!".

Czym są monolity? Rządowymi urządzeniami do kontroli społeczeństwa

Najpierw maszty 5G zrobiły z naszych mózgów rozgotowany kisiel, a teraz monolity zaczną śledzić każdy nasz ruch. Grupa Bilderberg zaplanowała to, aby usunąć zbyt ciekawskie jednostki. To nie przypadek, że pierwszy obelisk pojawił się w południowo-zachodnim USA. Wiecie, co jeszcze znajduje się w tej części Stanów? STREFA 51. Wystarczy teraz, że połączycie kropki i wszystko stanie się jasne.

bDUuHOpz

Sztuka bardzo nowoczesna

Nie ma błędnej interpretacji sztuki nowoczesnej. Kiedy widzicie płótno opryskane czerwono-złotą farbą, dla każdego z Was może to oznaczać co innego i wszystkie odpowiedzi są okej. Analogiczna sprawa jest z monolitami. Jakiś Banksy czy inny twórca wymyślił projekt artystyczny, który polega na budowaniu stalowych obelisków w różnych częściach globu i teraz cały świat interpretuje jego dzieło.

Spisek mediów

Ile można trzaskać newsy o pandemii i rekordach zakażeń? Ludzie już nie reagują na to, czy Trump, czy inny Duda zaraził się wirusem. Trzeba było coś wymyślić, żeby internauci znów czytali treści i żeby hajs od reklamodawców się zgadzał. W podziemnym bunkrze Soros i Michnik wymyślili, że trzeba rozrzucić tu i ówdzie stalowe monolity, bo dzięki temu będą wyświetlenia. No i co? Udało się. 

W obecnej sytuacji pozostaje nam jedynie zanurzyć się głębiej w symulację. Zabierzcie się za czytanie naszej recenzji nowego DIRTa, bo tylko tak zapomnicie o tym, że jesteście zwykłymi Simami w ICH grze.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
no i co jeszcze? Może obcy przylecą autobusem z Fortnite?
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Nikt,zgłoś
Że żadne nie mówi prawdy
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Szczypior,zgłoś
Artykuł słaby i na siłę...
Odpowiedz
2
like
2
dislike
Komentarze (3)
arrow
Skąd pochodzi teoria o satanistycznej Lady Gadze? Nie od Edyty Górniak