Tromba pokazał ZNOWU penisa na filmie. Montażyści, co wy robicie?

Tromba ZNOWU pokazał penisa na filmie. Montażyści, co wy robicie?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.05.2022 13:00

Znowu… Najpierw Tromba podczas oddawania moczu przed domem Ekipy, a potem ktoś nie pomyślał o cenzurze. Tak, ponownie wyciekło nagranie penisa Tromby. Do trzech razy sztuka?

Ekipa Friza słynie ze świetnie zmontowanych filmów. Montażyści dodają nierzadko memy, przemyślane zbliżenia - ogólnie uatrakcyjniają content. Tylko czasem zdarza się, że ktoś pomija... ważne pierdoły.

Jak w przypadku "Twoje 5 Minut!" brak zamazania soku Tymbark było memiczne, tak z Trombą mocno zawodzi cenzura. Albo ktoś nie jest na tyle spostrzegawczy, że nie widzi odbicia… ech, penisa. Jakiś czas temu ktoś zapomniał zamazać odbicie przyrodzenia twórcy w łazience. Pośmialiśmy się, minęło kilka miesięcy i teraz sytuacja znowu się powtórzyła.

Tak, Tromba pokazał penisa...

Co można tutaj dodać. Montażyści znowu nie uważali przy sprawdzaniu materiału. W okolicach 6:30-7 min filmu "NIESAMOWITA PRZEMIANA MOJEGO MERCEDESA" Tromba po wyjściu z domu Ekipy postanowił opróżnić pęcherz. I zrobił to przy otwartych drzwiach samochodu.

Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW
Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW (YouTube)

Drzwi mają szyby, które (szok) potrafią odbijać obraz. I co? Wiadomo - kolejny raz na nagraniu pojawił się penis Tromby. Nie łudźcie się, materiał został bardzo szybko ściągnięty i ocenzurowany. Tylko najwierniejsi fani zobaczyli odbicie członka Ekipy.

Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW
Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW (YouTube)

Dlaczego w ogóle Tromba sikał po wyjściu ze swojego domu?

Inna rzecz jest zastanawiająca. Dlaczego Tromba nie mógł się załatwić w domu? Żartobliwie (?) omówił to w rozmowie z Przemkiem.Pro, kamerzystą Ekipy:

Chce mi się siku. W domu już się nie wysikałem, to sikam na trawę [...] Facet ma tą możliwość, że trzeba się cieszyć tym. Jesteśmy wyjątkowi, stary. Możemy sobie stanąć, jest piękna pogoda, leciutki wiaterek, ładna trawka zielona - i ty możesz sobie sikać jak zwierzę [...] Trochę więcej czujemy i myślimy, ale jesteśmy ku*wa zwierzętami.

Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW
Odbicie penisa Tromby było widoczne w szybie BMW (YouTube)

Tak, Tromba naprawdę to powiedział. Było to utrzymane w tonie żartu, tak że nie przejmujmy się tym za bardzo. Ot, takie heheszki. Plus mówił to podczas oddawania moczu.

Czy brak cenzury to fakap? Może forma reklamy?

To nie pierwszy raz, gdy coś takiego się wydarzyło. Spotkałem się z opiniami fanów, którzy twierdzili wprost: to kolejny raz, gdy dzieje się coś takiego. Może twórca liczy na dodatkowy rozgłos poprzez umyślny brak cenzury? Kto wie.

Na pewno zrobiło się o nim znowu trochę głośniej. Zaraz walczy na Fame MMA 14, więc trudno o jeszcze więcej rozgłosu.

znowuXD co on tak tym puzonem świeci

Oni to robią specjalnie czy co XDD

już raz pokazał członka ekipy, może on robi to specjalnie…

Źródło: YouTube

NIESAMOWITA PRZEMIANA MOJEGO MERCEDESA

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 11
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Ktoś z podlasia,zgłoś
Ma ktoś linka do zdjęcia/filmu bez cenzury?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się