Tromba, oświadczyny

Tromba oświadczył się Marcysi i wydał… piosenkę miłosną

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2023 18:30

Tromba ogłosił, że chce się zaręczyć ze swoją partnerką, Marcysią. Szokiem dla nikogo nie będzie, że te okazały się udane. Ale że dodatkowo wydał jeszcze piosenkę miłosną z tej okazji?

Mateusz Trąbka "Tromba" w ostatnim czasie jest wszędzie. Walki freaków, małe kontrowersje związane z odejściem od Ekipy czy kolejne ruchy. Ba, fighter Fame MMA wystąpił w miniserialu Canal+, "Wilk"!

Teraz zdecydował się na ogłoszenie zaręczyn ze swoją partnerką, Marią Ryskałą "Marcysią". W jaki sposób? Nie jesteście gotowi.

Tromba ogłosił chęć oświadczenia się w piosence "CISZA"

Tego na naszym rodzimym YouTube jeszcze nie grali (sic). Mateusz zdecydował się ogłosić chęć i próbę oświadczenia się swojej partnerce w opisie nowej piosenki pt. "CISZA", która sama w sobie jest tzw. love songiem.

"Zawsze chciałem mieć kobietę, dla której będę mógł nagrać love songa. Oddałem w tej piosence to, co czuje i jestem z tego dumny, jaram się tym, co się dzisiaj wydarzy. Widzowie, trzymajcie kciuki, że odpowiedź, jaką usłyszę, to tak" - opisuje swój plan Tromba.

Piosenkę o miłości od Tromby możecie przesłuchać poniżej:

TROMBA - CISZA

Pod postem pojawiło się całe tsunami gratulacji od innych infleuncerów. Ale najważniejszym pytaniem jest nie to, czy Tromba wydał dobrą piosenkę, ale czy jego partnerka powiedziała "tak". Odpowiedź?

Marcysia przyjęła oświadczyny Tromby!

Na kilka godzin po wydaniu "CISZY", w opisie pojawiła się aktualizacja, która uspokoiła/pocieszyła fanów Ekipy (B). Tak, Marcysia przyjęła oświadczyny:

"Udało się kochani, wszystko elegancko, dziękuje za wsparcie 😍" - przekazał Tromba.

Słodko, co? Oświadczynom towarzyszył także post na Instagramie, w którym Mateusz zdradził co nieco. Okazało się, że ten opis, w którym kazał czekać fanom na aktualizację, czy "Marcysia powiedziała tak", był lekko baitem - gdyż "wszystko działo się przed 13:00, czyli przed klipem".

Chociaż wyjaśnił, że same oświadczyny nie były łatwe, i planowanie ich rozpoczęło się "jakoś w grudniu". Miało nie być łatwo. Jednak finalnie "efekt końcowy jest najlepszy z najlepszych", jak sam określił influencer:

trwa ładowanie posta...

I tutaj dopiero co wylało się niemało pogratulowań od innych influencerów. Poza samymi emotikonami, pojawiło się kilka ciepłych słów:

"Najsłodsi gratulacje ❤️❤️❤️❤️❤️" - napisała Murcix.

"Aaaaaa gratulacje!!!!😍❤️" - dodała Natsu.

"Gratulacje, pasujecie do siebie, to widać od razu 👏🏻 Dużo cierpliwości i pamiętajcie, by w gorszych chwilach naprawiać, a nie wymieniać, a to dziś rzadkość ❤️" - życzy Majewski.

"Gratuluję pięknie!" - przekazał Przemek.Pro.

"Gratulacje braszku ❤️" - napisał Bandura.

Teraz tylko pozostaje pytanie, czyj ślub będzie pierwszy: Friza i Wersow czy Tromby i Marcysi. Ten rok będzie zdecydowanie nastawiony na związki... i dzieci!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 23
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0