Dawid Podsiadło gry

Dawid Podsiadło inwestuje w e-sport! Sprawdź, za kogo się przebrał w spocie reklamowym

Źródło zdjęć: © PLE / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.03.2021 18:25

Ekscytujecie się e-sportem w Polsce? Jeżeli nie, to powinniście. Do grona osób, które zainwestowały w elektroniczny sport w naszym kraju, dołączył Dawid Podsiadło. Naturalnie nie obyło się bez świetnego trailera.

Rozwój e-sportu w ostatnich latach przeżywa ogromny boom. Każdy, kto ma kilka wolnych groszy i myśli o wejściu na ciekawy rynek, na pewno rozważał elektroniczny sport. Bądźmy szczerzy, nie jest to tylko „kilka osób, które grają w niszowe i nudne gierki”. Plotka, iż Neymar dołączy do jakiegoś teamu e-sportowego była bardzo gorąca przez jakiś czas.

Ba! Nawet oficjalne konto CS:GO na Twitterze musiało potrollować fanów (ale czy na pewno?) retweetem pod koniec 2020 roku:

trwa ładowanie posta...

No dobrze, ale jesteśmy w Polsce! Jeszcze stosunkowo świeżym przykładem jest dołączenie Roberta Lewandowskiego do gwiazd, które zainwestowały w gaming. Robert włożył swoje złotówki w e-sport? Nie! Pod koniec roku założył własne studio deweloperskie, które zwie się RL9Sport Games. Nieźle, co? Po Robercie, następny w kolejce jest…

Dawid Podsiało!

Muzyk, gwiazdor, fan gamingu i posiadacz kilku najciekawszych figurek z rodziny gier PlayStation*

Jak możemy przeczytać w notce prasowej, Dawid zainwestował w PLE, czyli Polską Ligę Esportową!

Na podobnym poziomie kocham muzykę, film i gry wideo. Wszystko to się ze sobą przenika i łączy — i bez choćby jednego z tych elementów, inne nie byłyby wystarczająco dobre

- Dawid Podsiadło

Żeby nie było nudno, przygotowany został także spot. Niecodzienny, ale odwołujący się bezpośrednio do bogatej kultury gamingu. A raczej do ogromu najróżniejszych gier i pop kultury. Film trwa krócej niż minutę!

Witaj, Nieznajomy!

Polska Liga Esportowa przyciąga ważne imiona. W lipcu 2020 roku współwłaścicielem strony został Marcin Gortat. Co przyniesie przyszłość? Cóż, zobaczymy!

*Nie wierzycie? Sprawdźcie jego #Hot16Challenge2:

Dawid Podsiadlo #hot16challenge2

Zobaczyliście już Dawida? Teraz pora na dawkę Fame MMA! Przeczytaj tutaj, dlaczego następna gala została przesunięta.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1