Neon Demon

Człowiek-demon zrobił sobie 200 tatuaży. Jego rodzina prosi, by się nawrócił

Źródło zdjęć: © Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.03.2022 17:00

Soren Lorenson jest pokryty tatuażami od stóp do czubka głowy i planuje kolejne. 28-letni mieszkaniec Florydy posługuje się pseudonimem Neon Demon. Jego najbliżsi nie rozumieją, dlaczego się tatuuje i proszą mężczyznę, aby poszedł do kościoła i się pomodlił.

Każdy może robić ze swoim ciałem wszystko, co zechce. Soren Lorenson upodobnił się do Neona Demona i wytatuował na sobie ponad 200 tatuaży. Niedawno spełnił swoje największe marzenie - wytatuował gałki oczne.

Lorenson jest na co dzień managerem w pizzeri. Fascynację tatuażami przejawia od 18 roku życia. Jego rodzicom to się w ogóle nie podoba. Bliscy proszą go, aby "modlił się do Boga o pomoc". Dalsza rodzina zupełnie zerwała z nim kontakt.

trwa ładowanie posta...

Chciał być jak bohaterowie z obrazów, które malował

Neon Demon twierdzi, że jego najnowsze dzieło, czyli wytatuowanie gałek ocznych, uczyniło go bardziej towarzyską osobą. - Jestem zadowolony, kiedy widzę swoje odbicie w lustrze - wyjaśnia 28-latek w rozmowie z "Daily Star". - Od dziecka rysowałem postacie z czarnymi oczami lub oczami bez źrenic. Przez całe życie marzyłem, aby tak wyglądać i widziałem, że dzięki temu stanę się szczęśliwy.

Lorenson tłumaczy, że wytatuowane oczy ułatwiają mu "przełamać lody", kiedy poznaje obcą osobę. - Nawiązanie relacji jest wtedy łatwiejsze - mówi Neon Demon.

trwa ładowanie posta...

Tatuaże mają znaczenie

28-latek rzadko doświadcza dyskryminacji ze względu na swój wygląd. Neon Demon twierdzi, że ludzie najczęściej są go po prostu ciekawi. - Traktuję ludzi z uśmiechem, bo tak sam chciałbym być traktowany, i właśnie to dostaję od innych.

Neon Demon tłumaczy, że tatuaże umożliwiają mu wyrazić siebie. Dzięki nim kocha siebie takiego, jakim jest. Lorenson swój pierwszy tatuaż zrobił na twarzy w hołdzie swojej dziewczynie, która zginęła w wypadku motocyklowym (symbolizuje ją litera "C" pod okiem).

Wszyscy przechodzimy w życiu pewną podróż, a dla niektórych może być ona długa i trudna. Dlatego bądźcie dla siebie mili i otwarci. Starajmy się żyć najlepiej, jak potrafimy, znajdując radość tam, gdzie możemy i kochać tak, jak umiemy. Ja jestem szczęśliwy z tego, kim jestem.

- Soren Lorenson
trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Star

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 8