trendy
Invisible Challenge z TikToka ofiarą hakerów. Na co uważać?
Historia przeglądania na TikToku

TikTok po sześciu latach od powstania testuje najpotrzebniejszą funkcję

Źródło zdjęć: © Canva, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.03.2022 16:00

TikTok jest jedną z najpopularniejszych aplikacji na rynku, której brakuje jednej funkcji - przeglądania historii odtwarzania. Zagraniczne portale branżowe donoszą, że wkrótce może się to zmienić. Chińska korporacja testuje tę funkcję na wybranych użytkownikach serwisu.

Jaka jest najbardziej wkurzająca sytuacja, która może nam się przytrafić, gdy oglądamy filmy na TikToku? Niemożność znalezienia klipu, który nam się kiedyś spodobał. Kiedy wyłączamy aplikację i uruchamiamy ją ponownie, nie jesteśmy w stanie cofnąć się do obejrzanych filmów, o ile ich sobie nie zapisaliśmy albo nie daliśmy "serduszka".

Bardzo możliwe, że już niedługo wszystkie zagubione filmy na TikToku będziemy mogli obejrzeć ponownie. Aplikacja eksperymentuje z funkcją "Obejrzyj historię". Na razie tego zaszczytu mogą dostąpić jedynie wybrani użytkownicy serwisu, ale mamy nadzieję, że testy wypadną pomyślnie, a funkcja trafi na stałe do menu TikToka.

Historia na Tiktoku?

Nową funkcję jako pierwszy zauważył użytkownik Twittera Hammond Oh. Następnie temat nagłośnił założyciel Geekout, Matt Navarra. Według screenshota, który udostępnił Hammond Oh, funkcja przeglądania historii na TikToku ma się znajdować w:

  • Ustawienia i prywatność -> Treści i działalność -> pozycja pomiędzy Język aplikacji a Preferencje dot. treści.
trwa ładowanie posta...

Nadzieja jest zawsze

Nie wiadomo, w jakich częściach świata TikTok testuje nową funkcję. Serwis oficjalnie nie chce obiecywać, że przeglądanie historii trafi na stałe do menu aplikacji.Zawsze myślimy o nowych sposobach, dzięki którym nasza społeczność doświadczy TikToka w pełniejszym wymiarze - przekazał rzecznik firmy dla zagranicznych mediów.

Jakich innych funkcji brakuje wam na TikToku?

Źródło: TechCrunch

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Rok 2022 w wyszukiwarce Google. Czego najczęściej szukaliśmy?