Broda w kształcie małpiego ogona

Czas powiedzieć STOP modzie na brodę w kształcie małpiego ogona

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.01.2021 14:32

Kiedyś to były czasy – faceci nosili brodę "na drwala" albo "na wikinga". W 2020 roku coś się zepsuło, bo popularna stała się broda w kształcie małpiego ogona. Zakończmy to zjawisko tu i teraz, zanim złoży jaja i zacznie bardziej trendować.

"Jestem tolerancyjny jak mogę, ale..." nie przekonacie mnie, że to wygląda korzystnie. Ciekawie, interesująco, nietypowo, oryginalnie – owszem! Niemniej jestem przekonany, że nikt z Was, panowie-brodacze, nie wybrałby się na randkę albo na wesele kumpla z brodą stylizowaną na wzór małpiego ogona.

trwa ładowanie posta...

Broda inspirowana ogonem małpy (lub kota) zaczyna się od jednego baczku, biegnie wzdłuż linii żuchwy, wzdłuż podbródka, a następnie zawija się wokół ust i kończy nad górną wargą. Niektórzy mężczyźni wchodzą na wyższy poziom wtajemniczenia i małpi ogon stylizują jako spiralę pod brodą lub farbują oryginalny zarost na dwa kontrastujące kolory, aby wyglądać bardziej dziko.

trwa ładowanie posta...

Popularność tak nietypowo stylizowanej brody zaczęła rosnąć po tym, jak we wrześniu 2019 roku bejsbolista Mike Fiers umodelował swoją brodę w kształt małpiego ogona. Mężczyzna chciał w ten sposób rozśmieszyć kolegów z drużyny. Cóż, wielu mężczyzn nie widzi żadnego problemu, aby ten żart potraktować na serio.

trwa ładowanie posta...

W 2020 roku trend na tak oryginalnie stylizowaną brodę przybrał niepokojąco duże rozmiary. Tak duże, że mamy 2021 rok i w mediach społecznościowych faceci coraz częściej chwalą się brodą w kształcie małpiego ogona.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Panowie, jeśli nie przegraliście z kimś zakładu, nie róbcie tego i nie modelujcie swojej brody na kształt małpiego ogona. To tylko głupia, instagramowa moda. Zamiast inspirować się internetowymi trendami, poproście o inspirację sprawdzonego barbera – on na pewno podpowie Wam stylizację brody, która sprawi, że będziecie wyglądać HOT.

Skoro już tu dotarliście, przekonajcie się, dlaczego faceci powinni używać "damskich" kosmetyków.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 4