Taylor Swift rusza w międzynarodową trasę

Taylor Swift ogłasza światową trasę. "The Eras Tour" zawita do Polski?

Źródło zdjęć: © canva, materiały promocyjne
Maja Kozłowska,
03.06.2023 13:00

Taylor Swift rusza w świat ze swoją "The Eras Tour". Gdzie i kiedy wystąpi artystka?

Taylor Swift jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki rozrywkowej. Mówi się, że "The Eras Tour" to trasa koncertowa, która przyniesie największy impakt na muzykę w przyszłości - nie bez powodu. Ponad 3 godzinny koncert, 44 piosenki na setliście, bogata oprawa wizualna... Można nie być fanem Taylor Swift, ale oglądając filmiki z jej koncertu trzeba przyznać, że artystka ma rozmach.

Jak na razie Taylor koncertuje wyłącznie po Stanach Zjednoczonych. Wszystko jednak wskazuje, że wkrótce przed "The Eras Tour" będzie można dodać przymiotnik "International". Piosenkarka zapowiedziała, że już niedługo wyruszy w międzynarodową trasę. Czy Polska znajdzie się na liście krajów, które odwiedzi?

Taylor Swift rusza w świat z "The Eras Tour"

Artystka dodała do swojej trasy kolejne daty. W pierwszej kolejności odwiedzi Amerykę Południową: zapowiedziała już koncerty w Meksyku, Brazylii i Argentynie. Specjalną gościnią, która wystąpi przed Taylor Swift będzie Sabrina Carpenter.

trwa ładowanie posta...

Artystka oprócz zapowiedzi nadchodzących koncertów w 2023 r. dodała, że ogłosi DUŻO kolejnych międzynarodowych dat. Fani z Europy mogą zacierać ręce, ponieważ oznacza to, że Taylor najprawdopodobniej przyjedzie na Stary Kontynent. Szacunkowo w 2024 lub najpóźniej 2025 r. europejscy swifties będą mogli zobaczyć supergwiazdę w swoim kraju. W Polsce Open'er 2020 nie wyszedł, więc może solowy koncert w ramach "The Eras Tour" się uda? Trzymamy kciuki!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0