trendy
Jak działa TikTok Wrapped? Pojawił się w maju i przeraził użytkowników
tinder

„Tato, dlaczego jesteś na Tinderze?” - nowa opcja apki pozwoli uniknąć wielu niezręcznych sytuacji

Źródło zdjęć: © pixabay.com
Anna RusakAnna Rusak,07.06.2021 15:20

W lewo, w prawo i nagle na ekranie pojawia się profil Waszego nauczyciela od matematyki, który szuka miłości, lubi memy z pieskami i jest fanem Star Wars. Tinder zamierza skończyć z takimi sytuacjami

Wyobraźcie sobie sytuację, że wchodzicie na Tindera, przesuwacie czasem w prawo, czasem w lewo, aż tu nagle na ekranie wyświetla się Wasz ojciec. Albo matka. Albo były. Trochę niezręcznie, prawda? Na szczęście nowa opcja pozwoli Wam uniknąć tego rodzaju cringu.

W piątek Tinder ogłosił, że wprowadza nowy sposób blokowania użytkowników. Dzięki niemu na ekranie głównym nie wyświetli się Wam nikt, kogo numer znacie, a z kim nie chcielibyście już nigdy stworzyć pary.

Jak to działa?

Uruchomienie nowej funkcji sprawia, że do listy zablokowanych kontaktów możecie dodać numer telefonu konkretnej osoby. Przez to, że aplikacja wymaga od swoich użytkowników podania takiego numeru, możecie być pewni, że profil danej osoby nie będzie się Wam już wyświetlał.

Tinder nawet wykonał badania, które potwierdziły, że spotkanie osób, których wcale się na tej apce spotkać nie chciało, jednak się zdarza. 40% ankietowanych spotkało byłego, 24% członka rodziny, a 10% swojego nauczyciela_kę/profesora_kę. Trochę cringe, nie sądzicie?

Kiedy w Polsce?

Opcja została przetestowana w Indiach, Korei i Japonii, ale wkrótce ma być udostępniana na całym świecie. Oczywiście też jeśli np. stwierdzicie, że jednak chcielibyście, żeby dana osoba Wam się ewentualnie wyświetliła, to możecie odblokować jej numer.

Koniec z pandemicznymi romansami

Przy okazji Tinder zbadał, jak będą wyglądały nasze postpandemiczne związki. Okazało się, że aż 40% osób rozważa zerwanie z partnerem przed latem, a połowa ankietowanych Zetek w tym roku już zerwała ze swoimi „partnerami_kami z czasów pandemii”.

trwa ładowanie posta...

Także co tu dużo ukrywać – lista byłych, na których nie chce się wpaść, podczas poszukiwań nowych miłości, rośnie. Rozwiązanie Tindera wydaje się mieć jakiś sens. Gorzej jak typ zmieni numer… Przy okazji przypominamy o naszych randkowych tipach!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Robot na policyjnej stołówce. "Nie ma papieru w toalecie, a tu proszę"