Szczepionka zamieni cię w Venoma

Szury wreszcie promują szczepienia - "szpryca" zamieni cię w Venoma

Źródło zdjęć: © Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.06.2022 16:30

Co się dzieje z organizmem człowieka po przyjęciu czwartej dawki szczepionki? Chyba nie sądzicie, że nabieracie wówczas odporność na COVID-19? Wasza krew zamienia się w black goo - inteligentną materię, która w cudowny sposób wpływa na waszą podświadomość.

Niektórzy ludzie ufają odkryciom nauki, inni wierzą w filmy z żółtymi napisami. Mimo że ja zaliczam siebie do pierwszej grupy, lubię czytać o teoriach spiskowych. Jedną z moich ulubionych jest ta, która dotyczy pandemii COVID-19. Według grupy osób oświeconych inaczej pandemię wywołał Bill Gates, aby zmusić ludzi do zaszczepienia się i przejęcia nad nimi kontroli lub zabicia ich.

Kiedy buszowałem po otchłaniach internetu, natrafiłem na ciekawy film związany ze szczepionkami. Na minutowym nagraniu obserwujemy czarną, obślizgłą maź, którą ktoś rozdziela na dwie części. Glutowate obrzydlistwo zachowuje się jak żywa istota - pełza po blacie stołu, próbuje się połączyć z oddzielonym fragmentem. Odjechana rzecz, całość wygląda jak budżetowy wstępniak do Venoma lub Aliena.

Prorosyjski troll rozpowszechnia bajki o szczepionkach

Konto, które wrzuciło filmik do sieci, to znany na Twitterze prorosyjski troll. Opisywałem go w innym artykule. Internauta twierdzi, że glut na nagraniu to ludzka krew po czwartej dawce szprycy (w słowniku szurów szpryca to określenie na szczepionkę).

Filmik nakręciła zadziwiona pielęgniarka z 30-to letnim stażem zawodowym mieszkająca we Francji. Widoczna silna skrzeplina oraz zaskakujące właściwości tej cieczy, która bardziej przywodzi na myśl black goo niż ludzką krew - twierdzi prorosyjski troll.

Szury - teorie spiskowe
Szury - teorie spiskowe (Twitter)
Szury - teorie spiskowe
Szury - teorie spiskowe (Twitter)
Szury - teorie spiskowe
Szury - teorie spiskowe (Twitter)

Dziwna nazwa, którą przywołuje prorosyjski troll, odnosi się do innej teorii spiskowej. Black goo miałoby być czarną materią nieznanego pochodzenia, która posiada własną inteligencję. Substancja potrafi wpływać na myśli, uczucia i zachowania, a zatem może kontrolować światem. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, na temat black goo powstało kilka filmów z żółtymi napisami.

Szury muszą włączyć myślenie, bo ich narracja zawiera luki w logice. Jeśli czwarta dawka szczepionki zamienia człowieka w inteligentniejszą istotę, to chyba każdy chciałby się zaszczepić, prawda? Czyżby nagle zmienili front i namawiali ludzi na szczepienia?

trwa ładowanie posta...

Czym jest naprawdę czarna substancja?

Kilka słów na poważnie. Czym jest czarny glut, który pokazują wyznawcy teorii spiskowych? Nie jest to black goo, tylko najprawdopodobniej magnetyczna galareta. Do jej wykonania potrzebujecie sproszkowany tlenek żelaza, płynny krochmal i klej. Po wymieszaniu składników powstaje czarny glut, którym możecie poruszać przy użyciu magnesów neodymowych. Instrukcję załączam poniżej.

How to Make Magnetic Slime | STEAM DIY | KiwiCo

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Jaay,zgłoś
Nazywanie Piotra Apostoła „prorosyjskim trollem” jest mniej więcej tak samo błędne jak nazywanie ludzi z vibez „rzetelnymi dziennikarzami”, ale rozumiem wasze rozgoryczenie tym, że wasza propaganda słabo się sprzedaje…
Odpowiedz
1Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)